Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün oluşan mars- neptün açısıyla, enerjimiz düşük çalışabilir. Harekete geçiren mars enerjisi, hayalperest ve karmaşa gezegeni neptünle teması, hileli adımları, yanıltıcı etkileri hayatımıza taşıyabilir. Önümüzü ve koşulları net olarak göremediğimiz için, sonuçlarıyla karşılaştığımızda büyük hayalkırıklıkları yaşamak istemiyorsak, dikkatli adımlar atmalı, önemli kararlardan kaçınmalıyız. Yine bugün bazı konuşmalarımızı ve görüşmelerimizi uygun bir zemine bağlayabiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; girişken, hırslı, yetenekli, değişken, aktif bir insansınız. Girişkenliğiniz ve insanları konuşmanızla ikna etme gücünüz şansınızı politikada denemenize neden olabilir. İş hayatınızda ortaklı işleriniz varsa dikkatli ve uyanık olmalısınız. Bu sene, aldanmalara açıksınız. Önemli işlerde gözünüzü dört açın.

Koç Burcu: Bugün, atacağınız yeni adımlarda yanıltıcı etkiler altında olabilirsiniz . En iyisi siz, önemli işlere hemen başlamayın. Biraz kendinize odaklanın ve sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin.

Boğa Burcu: Etrafınızdakilerin yapacağı yorumlar, aşk hayatınızda ya da eğlenceye dayalı işlerinizde sizi yanlış yönlendirebilir. Şu sıralar, onlara fazla kulak asmadan kendi yolunuzda ilerlemeye ihtiyacınız var.

İkizler Burcu: Göz önünde olacağınız yerlerde yanılgılar meydana gelebilir. İş alanlarınızdaki belirsizlikler, aile hayatınızda yanıltıcı davranmanıza neden olabilir. Enerjinizin düzgün çalışmama ihtimaline karşı dikkatli olun.

Yengeç Burcu: Daha az tanıdığınız insanlar, fikirleriyle sizi yanıltabilirler. Kafanız bulanabilir ve bazı çelişkili düşünceler sizi yorabilir. Bugün, sizin için önemli olan kararları almaktan kaçının.

Aslan Burcu: Bugünlerde maddi konularda yanılmaya ve kandırılmalara açıksınız. Bu yüzden, alışveriş yaparken dikkatli olun ve sevdiğiniz insanla parasal planlamalar yaparken gözünüzü dört açın.

Başak Burcu: Özel hayatınızda aldatıcı ve yanıltıcı etkilere karşı dikkat edin. Partneriniz, kişisel kararlarınızda, zihninizi bulandırabilir. Bugün kendinize olan güveninizin, her zamankinden daha düşük olabilir.

Terazi Burcu: Bugünlerde, sağlığınıza dikkat edin. Enerjiniz düşük çalışabilir ve bu yüzden kolay hastalanabilirsiniz. Ani ateşlenmeler, planlarınızı bozabilir. Enfeksiyonel hastalıklara karşı zayıf bir  gündesiniz.

Akrep Burcu: Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde kolay yönlendirilmelere açık olacaksınız. Kafanızı net tutun ve planlarınızda karışıklıklar olabileceği ihtimalini aklınızda bulundurarak hareket etmeye çalışın.

Yay Burcu: Aile hayatınızda  belirsizlikler meydana gelebilir; ya da aile büyüklerinizin düşünceleri sizi yanıltabilir. Herkesin söylediklerine hemen inanmayın ve iş alanlarında kendi bildiğiniz yoldan sapmayın.

Oğlak Burcu: Düşünceleriniz, bugün biraz bulanık ve dağınık olmaya yatkın olabilir. Yakın çevrenizdekiler sizi yanıtabilirler. Net olmayan koşullar sizi zorlayacak. Gerçekçilikten uzaklaşmayın.

Kova Burcu: Bugünlerde, parasal konularda yanıltıcı etkiler altındasınız. Yüksek bütçeli alışverişlere kalkışmamalı ve borç alıp vermemeye özen göstermelisiniz. Mantığınızdan daha çok sezgilerinizi devreye sokmaya çalışın.

Balık Burcu: Özel hayatınızda yanıltıcı etkiler altında olacaksınız. Sevdiğiniz insanı, yapacaklarınız konusunda kandırmamanız çok önemli. İlişkinize ve ilişkide olduğunuz kişiye hak ettiği özeni bu dönem gösterin.