Haftamıza Ay Koç Burcunda başlıyoruz. Bu haftabaşı ilk adımı atmak konusunda istekli olabiliriz.. Anlık çıkışlardan kaynaklanan duygusal sarsıntılar ve değişimler söz konusu olabilir. Sabırsızlık öne çıkabilir. Salı günü, fikirlerimizde farklı ve sıradışı konular öne çıkabilir. Çarşamba günü Güneş ve Merkür Yengeç burcuna geçecek. Duygusallığımız önem kazanıyor. Ailemize, annemize, vatanımıza ve milletimize olan düşkünlüğümüz artabilir. Perşembe ve Cuma günleri önemli işlerden kaçınalım. Cumartesi günü sabah saatlerinde Yengeç burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniayda ailemiz, yuvamız, evimizle ilgili önemli başlangıçlar devreye girebilir.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız, kuvvetli, iradeli, araştırmacı, aktif bir insansınız. Başkalarının yanında çalışmaktan çok sizin profesyonel anlamda kendi kariyeriniz olmalı. Öğrenme ve öğretme güdünüz iyi çalışıyor, herkesle kolay anlaşıyorsunuz. Bu sene, değişik ve farklı açılımlar sizi destekleyecek.
Koç Burcu: Bugün iletişimsel ve bir o kadar mantıklı yönlerinizle hayatınıza yön vereceksiniz. Yakın çevrenizden bir insan size yardım edebilir veya siz ona konuşmalarınızla yol gösterebilirsiniz. Hayatınızın değerini öğreneceksiniz.
Boğa Burcu: Bugün geri plandan yürüttüğünüz işlerinizin maddi planlamaları sabah saatlerinde önem kazanabilir. Yapmanız gereken işlerinizi ihmal etmeyin ilerleyen saatlerde kendinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.
İkizler Burcu: Sosyal çevre ortamlarınızda arkadaşlarınızdan ve çevrenizden alacağınız ilham yüksek olabilir, olaylara mantıkla yaklaşacak onların sorunlarına da kolay çözümler üreteceksiniz. Kalbinizin istediği bir şey önünüze düşebilir.
Yengeç Burcu: Kafanızdaki düşünceler bugün sizi endişelendirmeyecek tam tersine işlerinizde önemli bir çıkış yolu bulabilirsiniz. Çok önemli iş ve görüşmelerinizde kişisel ilişkileriniz üzerinizde stres yaratabilir.
Aslan Burcu: İçiniz kıpır kıpır ve değişik yerler görmek, maceralara atılmak isteyebilirsiniz. Bugün yapacağınız planlarınızda dikkatli olun, gözden kaçırdıklarınız olabilir. İlerleyen saatlerde kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.
Başak Burcu: Seyahatleriniz ve kafanızdaki planları bugün devreye sokabilirsiniz. Bir para işiniz varsa sabah saatlerinde bu işinize daha çözümsel ve mantıklı yaklaşabilirsiniz. Kalbiniz ve düşünceleriniz doğru yönde sizi destekliyor.
Terazi Burcu: Sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız planlarda sabah saatlerinde mantıklı ve çok yönlü olabilirsiniz. Gün içinde bazı parasal işlerinizi halletmeli ve iş hayatınızdaki oluşumları destekleyecek kararlar içinde olmalısınız.
Akrep Burcu: Parasal işlerinizde kafanız çok iyi çalışıyor ve bugün kalbinizi ve duygularınızı işin içine katarak yönünüzü daha kolay bulabilirsiniz. Sevdiğiniz insanı görme isteğiniz, herşeyi bir partnerle gerçekleştirme arzunuz önem kazanıyor.
Yay Burcu: Eğlenceli işlerinizde ve aşk hayatınızda bugün yolunuzu daha kolay bulabilirsiniz. Kalbinizde arzu ettiklerinizle, kafanızdan geçenler sizi sabah saatlerinde tatmin edebilir. Günlük işlerinizde biraz daha ağır ve rahat olacaksınız.
Oğlak Burcu: Aile hayatınızda bazı konuşmalar bugün içinizi rahatlatabilir. Onlara yardımcı olmak isteyebilir veya onlardan istediğiniz fikirsel yardımları alabilirsiniz. Gün içinde aktiviteleriniz ve eğlenceli olaylar artmaya başlayacak.
Kova Burcu: İletişime dayalı işlerinizde ve yaratıcılık gerektiren alanlarınızda işlerinizi kolay koordine edecek ve kalbinizle, düşünceleriniz arasında köprü kuracaksınız. Evinize ve ailenize yapacaklarınız öğleden sonra daha önemli olmaya başlayacak.
Balık Burcu: Aile hayatınızda evinizle ilgili önemli konuşmalarda yol gösterici olabilir ve olaylara daha mantıkla yaklaşabilirsiniz. Gün içinde etrafınızda olup biteni merak edecek, kısa vadeli işlerinizi devreye sokacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR