Bugün Ay Akrep Burcunda dolaşacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Şeker hastaları bu günlere çok dikkat etmemeliler.Yapraklı sebzeler ekmek ve toplamak için harika günler. Genel anlamda; ikili ilişkilerde tutku ve cinsellik ön plana çıkabilir. Hırs, ihtiras ve şehvet bizi bugünlerde yönlendirebilir. İçsel huzur ve meditasyona yönelmeli, rüyalarımızı es geçmemeliyiz.Yeni projeler ortaya koyulabilir.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; bazı olaylara karşı kayıtsız kalmaya meyillisiniz. Başarılı insanlarla vaktinizi geçirmek ve iyi bir arkadaş çevresine sahip olmak sizin için çok önemli. Toleransınızı yüksek tutar, anlayışınızı sağlarsanız hayat boyu çok mutlu olursunuz. Bu sene, önemli şanslar ayağınıza gelebilir.
Koç Burcu: Para ve hesap işleriniz devrede olacak. Ketum olacaksınız ve duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Aile hayatınızda aradığınız huzuru bulabilir, bugün sevdiklerinizle paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz.
Boğa Burcu: Bugün, özel hayatınıza veya ortaklı işlerinize daha fazla vaktinizi ayıracaksınız. Ortaklaşa işlerinizde iletişiminizi hızlandıracak, önemli konuşmaların devreye girdiğini göreceksiniz. Yakın çevrenizin planları sizi hareketlendirebilir.
İkizler Burcu: İş ve hizmet alanlarınızda yapmanız gereken günlük işleriniz devrede olabilir. Maddi konularda güzel ve sevindirici gelişmeler içinde olabilirsiniz. Bu aralar akraba, kardeş ve yakın çevrenizle iletişimleriniz güzelleşiyor.
Yengeç Burcu: Bugün, aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz. Hayata anlayış ve keyifle baktığınız bugünlerde, kendinizi doğru ifade etmekten kaçınmamaya özen gösterin.
Aslan Burcu: Aile hayatınızda huzurunuz yerinde olabilir. Sevdiklerinizle paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz. Kafanızdaki planları bir an önce uygulamak istiyorsunuz ama birkaç gün daha beklemelisiniz. Konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz.
Başak Burcu: Bugün yakın çevrenizle iletişiminizi hızlandırırken, arkadaşlarınızı da planlarınıza dahil edebilirsiniz. Bir davet veya organizasyonda keyifli sohbetler ve konuşmalar devrede olacak.
Terazi Burcu: Bugün maddi konulara odaklı bir gün sizleri bekliyor. Alışveriş yapabilir, çalışıyorsanız iş alanlarınızda parasal tatmini sağlayabilirsiniz. Kariyerinizdeki güzel ve etkili konuşmalar yerinizi sağlamlaştırabilir.
Akrep Burcu: Bu birkaç gün boyunca kendinizi rahat ortaya koyabileceksiniz. Diğer insanlardan alacağınız tavsiyeler hayatınızı düzene koymanıza yardımcı olabilir. Bir seyahat veya tatil imkanı sizi mutlu edecek.
Yay Burcu: Geri planda duracaksınız ve bugün canınız önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir. Rüyalarınız ve sezgileriniz size doğru yolu gösterebilir. Etrafınızda olup bitenler sizi her anlamda güçlendiriyor.
Oğlak Burcu: Bugün sosyal ortamlarınızda ortaklaşa adımlar atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir arada olacak, sevdiğiniz insana anlayışla yaklaşacaksınız. Problemlerinizin üzerine gitmek için harika bir gün.
Kova Burcu: Bugün, oldukça yoğun bir gün olabilir. Çalışarak ve kendinizi göstererek ilerlemek isteyeceksiniz. Çalışmayanlarsa yine günlük programları içinde hareket edebilirler. Yapmanız gereken işlerinizde ilk adımı geçtikten sonra hemen yumuşamayın.
Balık Burcu: Dış ortamlarda, seyahat ve eğitim alanlarınızda kendinizi göstereceksiniz. Yaratıcılığınız artacak. Özel hayatınızda anlamlı konuşmalar devrede olabilir. Kararsızlığınızı geride bırakmaya çalışın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR