Bugün Ay Koç Burcunda dolaşıyor. Baş ağrıları, migren, sinüs veya beyne kan hücumu bugünlerde etkili olabilir. Beslenmede protein günleri olduğundan bu günlerde protein ağırlıklı beslenmek vücudumuzun ihtiyaçlarınız karşılayacaktır. Duyularımız fazlasıyla hassas olacağından kendimizi huzursuz ve gergin hissedebiliriz.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; maceracı, sosyal, aktif, zeki, hareketli bir insansınız. Sosyal bir insan olduğunuzdan gezmek ve görmek tam size göre. Çok yönlü kişiliğiniz ve aktif zekanızla iş hayatınızda çabuk yükselebilirsiniz yalnız özgürlük ve değişiklik arzunuzu kontrol etmeniz gerekecek. Bu sene, artan iş temponuzu iyi dengelemelisiniz.
Koç Burcu: Özel ilişkilerinizde dengeyi oturtmaya çalışacağınız bugünlerde, başka insanları düşünme zorunluluğu üzerinizde gerginliklere neden olabilir. Bazı iş ilişkilerinizi çok zorlamamaya özen göstermelisiniz.
Boğa Burcu: İş alanlarınızda oluşan koşullara karşı anlık tavırlarınız devrede olurken, günlük işleriniz ve sosyal çevreniz arasındaki uyumu bugünlerde sağlamak biraz zor görünüyor. Keyfinizi düşürmeyin.
İkizler Burcu: Hareketli ortamlar, gelecek planları özel yaşantınızı ihmal etmenize neden olabilir. Arkadaşlarınıza karşı anlayışı elden bırakmayın. Kariyer ve özel hayatınızın gereklilikleri üzerinizde stres oluşturabilir.
Yengeç Burcu: Bugün göz önünde olacağınız ortamlarda ailenizi ve sevdiklerinizi düşünmek istemeyebilirsiniz. Başka insanlara göstereceğiniz yardım ve anlayış, üzerinizde stres yaratabilir. Yaratıcılığınızı aşağıya çekmeyin.

Aslan Burcu: Bugün hayatın elle tutulur ve somut olaylarına odaklanmak size zor gelebilir. Kendi işlerinizin dışında başka insanların işleriyle uğraşabilirsiniz. Özgürlüğünüze önem verecek, akşam saatlerinde sıkılgan davranacaksınız.
Başak Burcu: Ortak parasal konuların üzerine eğilebilirsiniz. Özel hayatınızda fedakarlıklarınız ve karşı tarafı çok düşünmeniz, bazı planlarınızı hayata geçirirken sizi zorlayabilir. Kararsızlıklarınızı geride bırakmalısınız.
Terazi Burcu: Özel hayatınızda alınacak kararlara odaklanmışken, günlük hayatınızın ritmindeki bir çok konu bugün rahat hareket etmenize engel olabilir. Sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Bazı fikirler sadece teoride kalmamalı.
Akrep Burcu: Günlük işlerinizin düzeni bugün sizi yorsa bile, koşturmalarınız özel yaşantınızı etkileyebilir. Birden fazla insanı memnun etmeye çalışmayın. Fikirlerinizi ifade ederken stresli olabilirsiniz.
Yay Burcu: Çevrenizi ve sanatsal iş alanlarınızı bir arada tutmanız ve bunun için çaba harcamanız gerekebilir. Ailenizde size ihtiyacı olan kişiler bugün üzerinizde gereksiz bir baskı oluşturabilir. İşlerinizi sıraya koymalısınız.
Oğlak Burcu: Aile hayatınızda kendinizi daha özgür ve bireysel hissetmek istiyorsunuz, bu dönem artan işlerinizde yeteri kadar idarecisiniz. İş hayatınızda bazı fikirlerinizin gerçeklerle örtüşmediğini görebilirsiniz. Bu da üzerinizde stres yaratabilir.
Kova Burcu: İşlerinizin ritmi artarken yakın çevrenizde buluna insanlara karşı sabırsız ve sıkılgan olabilirsiniz. Parasal konularda stresli ve gergin etkileri bugün bir kenara bırakın, her işin kendiliğinden yoluna gireceğini göz ardı etmeyin.
Balık Burcu: Başkalarının kaynaklarıyla ilgilendiğiniz bu dönem de kendi paranıza odaklanmak, parasal işlerde bulunmak anlık tepkileri kolaylaştırabilir. Kendinize yönelik hareket etmek isterken, kararsızlıklarınıza bugün dikkat edin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR