Bugün ve yarın Ay Koç Burcunda dolaşıyor. Beyin sistemimiz uyarılıyor. Baş ağrıları, migren, sinüs veya beyne kan hücumu bugünlerde etkili olabilir. Beslenmede protein günleri olduğundan bu günlerde protein ağırlıklı beslenmek vücudumuzun ihtiyaçlarınız karşılayacaktır. Genel anlamda, duyularımız fazlasıyla hassas olacağından kendimizi sinirli, huzursuz ve gergin hissedebiliriz. Aceleci davranmamaya çalışalım.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; huzursuz, ikna yeteneği fazla, zeki, duyarlı ve duyguları çabuk değişen bir insansınız. Kolay kolay mutlu olamıyorsunuz. Sorunlar ve çözülmeyi bekleyen durumlar ilginizi çekiyor. Sabırlı olduğunuz takdirde büyük paralar kazanabilir, iyi konumlara yükselebilirsiniz. Bu sene, hayatınızı yeniden kuracaksınız.
Koç Burcu: Gün içinde hareketli tavırlarınızla, adeta yerinizde duramayacak, dolaşmak, temiz hava almak, isteyeceksiniz. Diğer insanlara yardım etme arzunuz ön planda olacak. Bir yandan da hayatın karşınıza getireceği önemli sorumluluklara yüz çevirmeyin.
Boğa Burcu: Geçmiş konu ve olaylar daha fazla ilginiz dahilinde olacak. Arkadaşlarınızla, sosyal çevre alanlarınızda yardımsever tavırlarınızla hareket edebilirsiniz. Bugünlerde hislerinize fazlasıyla önem vereceksiniz ve bu da tavırlarınıza yansıyabilir.
İkizler Burcu: Sosyal çevreniz ve arkadaş alanlarınızdaki konular aktif olabilir. Daha önce konuşulan ortaklaşa bir proje gündeme gelebilir. İş hayatınızda yardım severliğiniz üzerinizde ve etkili iletişiminiz hem ortaklaşa işlerinize, hem de özel hayatınızda sorumluluklarınızı arttırabilir.
Yengeç Burcu: Bugün, yapılacak işlerinize konsantre olmaya çalışın. İşinizde rekabetçi yönleriniz, sorumluluklarınızın altında daha kolay kalkmanıza yarayabilir. Daha az tanıdığınız insanlara yardım etmek isteyeceksiniz. Parasal iş bağlantılarınız sizi çok mutlu edebilir.
Aslan Burcu: İş alanlarınızda, yapılması gereken günlük işlerinizde tembellik oluşabilir. Başkalarına yardım etmek öne çıkacak ama kendi işleriniz için aynı duyarlılığı gösteremeyebilirsiniz. Gezmek, eğlenmek, hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz.
Başak Burcu: Enerjinizi hem işinize, hem kişisel alanlarınıza yaymak, uzun vadeli planlarınız için işinize yarayacak. Bugün, sevdiğiniz insana karşı şefkatli ve anlayışlı tavırlarınız ön planda olurken aile hayatınızda da sorumluluklarınızı yerine getirmeye çalışın.
Terazi Burcu: Bugün, özel hayatınız ve sevdiğiniz insanın hayatının detayları daha fazla gündeminizde olacak. Aile hayatınızda yapılması gereken işleriniz için harekete geçeceksiniz ama bu sizi sinirli yapmasın. Önemli bir davete partnerinizi de dahil etmeye çalışın.
Akrep Burcu: Yakın çevrenizle kuracağınız güçlü bağlar ve iletişim genel olarak işinize yarayacak. Aşk hayatınızda iyi bir iletişimle keyifli ve etkili bir gün sizleri bekliyor. İş hayatınızda güzel oluşumlar altındasınız, acele etmeden yolunuzda ilerleyin.
Yay Burcu: Bugün eğlenceli bakış açınızla hem işinizde, hem de özel hayatınızda kafanıza göre hareket edebilir, durağan insanlardan ve olaylardan kolay sıkılabilirsiniz. Kendinizi geliştirdiğiniz alanlarda sorumlu ve disiplinli davranmalısınız.
Oğlak Burcu: Bugün, özgürlük duygunuz yüksek olacağından ve kolay sıkılma etkilerinizden kaynaklı olarak aile hayatınızda sevdiklerinizle sürtüşmemeye özen gösterin. Gün içinde yakın çevrenizdeki insanlara yardım etmek isteyebilirsiniz.
Kova Burcu: Bugün yakın çevre ve iletişim konuları daha fazla vaktinizi alabilir. Bu alanlarda hızlı ve çabuk kararlar almaya yatkın olabilirsiniz. Eş, iş ve arkadaş üçgeninde kendinizi çok fazla yormayın. Kafanızdaki planların iş yaptığını görebilirsiniz.
Balık Burcu: Bugün gün yapılacak konuşma ve görüşmeler size para olarak geri dönebilir. Arkadaşlarınıza karşı iyi niyet ve duygularla hareket etmenize rağmen bazı konularda onları anlamakta zorlanabilirsiniz. İşinizdeki sorumluluklara ve atılacak adımlara odaklanmalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR