Haftaya Ay Terazi burcunda ilişkilerimize odaklanarak başlıyoruz. Bu Pazartesi hem kimliğimizde, hem ilişkilerimizde güzel şanslar ve fırsatlar yakalayabiliriz. Hayat bizi geliştirecek ve karşımıza seçenekler sunacak. Salı günü ilişkilerimize ve yapacaklarımıza dikkat edelim, fazla tutkulu ve istekli davranışlarımızı bizi zora sokabilir, yine de kadın, erkek ilişkilerinde rahatlığı sağlamak ve harekete geçmek elimizde. Haftasonu en dikkat etmemiz gereken zaman dilimlerinden. Çabuk tepki vermeye, köprüleri atmaya meyilli olabiliriz.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; Şansınız çok açık. Hayatınızda her zaman başarılı ve kendi alanında önemli dostlarınız olacak. Etrafınızdaki insanların duygu ve düşüncelerini küçümsemezseniz, özel hayatınızda ve iş yaşantınızda önemli fırsatlar yakalayacaksınız. Bu sene, maddi konularda oldukça şanslı ve fırsaylı bir yıl geçireceksiniz.
Koç Burcu: haftanız özel hayatınızın detayları ve konularıyla başlayabilir. Bu haftabaşı ortak parasal işlerinizde oldukça şanslı ve fırsatlı olacaksınız. Kariyerinizde hayatın szi seçenekleriyle büyüttüğünü görebilirsiniz. Başkalarından göreceğiniz destekler yüksek.
Boğa Burcu: Bu haftabaşı özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde hayat size güzel ve şanslı seçenekler, olasılıklar sunabilir. Ortaklı işiniz varsa geleceğinize yönelik planlarınızı gözden geçirecek, yeni yıl planlamalarına yapacağınız seyahatlere odaklanacaksınız.
İkizler Burcu: İş ve hizmet hayatınızda kendinizi ve yapacaklarınızı hızlı ve etkili bir şekilde ayarlayacak, maddi konularda istediğiniz ve aradaığınız sonuçların ve fırsatların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Sevdiklerinizle parasal konularda ters düşmeyin.
Yengeç Burcu: Özel hayatınızda bu haftabaşı oldukça şanslı ve fırsatlı seçenekler yakalayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın size sunacağı teklifler yüzünüzü güldürebilir. Kreatif ve sanatsal işlerinizde de güzel anlaşmalar yakalayamaya elverişlisiniz.
Aslan Burcu: Haftanız yakın çevre iletişiminizle başlıyor. Aile hayatınızda yakalayacağınız mutluluk ve şanslar, günlük hayatınızın ritmine daha rahat uyum sağlamanıza neden olabilir. Bu hafta ev ve aile alanlarınızda şanslarınız yüksek.
Başak Burcu: Haftanız maddi konulara odaklanarak başlıyor. İletişimsel işlerinizde göreceğiniz fırsatlar, sanatsal veya yaratıcılık gerektiren alanlarınızda güzel açılımlar sağlayabilir. Aşk hayatınızda yakın çevrenizdeki insanlardan destek alacaksınız.
Terazi Burcu: Haftanız kendi hayatınıza ihtiyaçlarınıza odaklanarak başlıyor. Maddi konularda bu haftabaşı birden fazla seçenek veya alternatif karşınıza gelebilir. Şansınızı özellikle aile hayatınızda veya gayrimenkule yönelik işlerinizde kullanabilirsiniz..
Akrep Burcu: Haftanız biraz isteksiz başlıyor ama bu haftabaşı göreceğiniz şanslar hızlanmanıza neden olabilir. Hayatınızdaki seçeneklerin çok arttığını ve genişlediğini görebilirsiniz. İletişime dayalı işlerinizde karşınıza gelen fırsatları kullanın.
Yay Burcu: Sosyal çevrenizle bağlantılı işlerinizle haftanız başlıyor. Vermiş olduğunuz sözler bugün sizi zorlasa bile, ruhunuzun keyfi hayata daha olumlu bakmanıza neden olabilir. Maddi konularda seçeneklerinizin yüksek olacağı bir hafta içindesiniz.
Oğlak Burcu: Haftanız önemli işleriniz ve kariyer meselelerinizle başlarken, sosyal çevrenizden alacağınız şanslarla bu hafta kafanızdaki planlarınızı kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Gün içinde bazı iş konuları kafanıza takılabilir, daha sakin bir yolla halletmeye çalışın.
Kova Burcu: Bu hafta hayatı daha geniş açıdan görmek isteyecek, değişik insanların, yerlerin sizi daha fazla heyecanlandırdığını göreceksiniz. Kariyerinizdeki güzel şanslar, gelecek planlarınızı hızlandırabilir. Size zarar görünen herşey aslında size hizmet ediyor.
Balık Burcu: Bu hafta sosyal çevrenizle beraber girişeceğiniz işlerinizde diğer insanlardan göreceğiniz destekleriniz yüksek olacak. Sizi daha az tanıyan insanlardan yana şansınız çok yüksek. Hem eğitim, hem seyahat alanında destekleneceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR