Bu Salı ilişkilerimize ve yapacaklarımıza dikkat edelim, fazla tutkulu ve istekli davranışlarımız bizi zora sokabilir, ilişkilerimizde kıskanç, manipüle edici davranışlar içinde bulunabiliriz. Tüm gün boyunca her tür ilişkimize dikkat edelim. Yine de kadın, erkek ilişkilerinde rahatlığı ve dengeyi sağlayabiliriz.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; sosyal yaşama ve dış çevreye düşkünsünüz. Etrafınıza ve arkadaşlarınıza karşı oldukça dürüst ve cana yakınsınız. Amacınız doğrultusunda hareket etmek iş yaşantınızda size önemli başarılar kazandırabilir. Bu sene, hayatınızda istediğiniz türden şanslar yakalayacaksınız.
Koç Burcu: Kendi isteklerinizi iş yaptığınız insanlara dikte etmeye çalışabilirsiniz. Gücünüzü sadece kendiniz için değil diğer insanlar için kullanmayı deneyin. Toplum içindeki ilişkilerinizde kıskanç tavırlar içine girmekten kaçınmalısınız.
Boğa Burcu: Yabacılarla yapılacak işlerde, geleceğinizi ilgilendiren önemli konularda gücünüzü kesin ve net bir şekilde ortaya koyacaksınız. Bir yandan da çevrenizdeki, sizi daha az tanıyan insanları yönlendirme durumunuz olabilir. Ya da düşünceleri ile onlar sizi manipüle edebilirler.
İkizler Burcu: Dönüştürücü olayların, ortaklaşa para alanlarınıza daha etkili bir şekilde yansıdığını görebilirsiniz. Parasal işlerinizde şüpheci ve biraz da manipüle eden yönleriniz devrede olabilir veya siz başkaları tarafından para işlerinizde manipüle edilmeye yatkın olabilirsiniz.
Yengeç Burcu: Özel hayatınızda güçlü ve değiştirici etkiler içinde olacaksınız. Ya siz sevdiğiniz insana, ya da o size baskı ve kıskançlık uygulayabilir. Özel hayatınızda yoğun duygular altında olacak, bir yandan iyi anlaşacak, diğer yandan ilişkinizi bazı noktalarda zorlayacaksınız.
Aslan Burcu: Kendinizi işinizde etkili bir şekilde gösterebilirsiniz. İş hayatınızda beraber çalıştığınız insanlar ya da yanınızda çalıştırdığınız kişiler sizin üzerinizde baskı oluşturabilirler veya siz onlara takıntılı bir şekilde davranabilirsiniz.
Başak Burcu: Hem maddi hem de manevi olarak sevdiğiniz insanla bazı çatışmalar ve sürtüşmeler de yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insana karşı kıskançlık yapmayın ve yanlış anlaşılmalara sebep olmayın. İlginizi tek bir noktaya değil de farklı alanlara yöneltmek sizi olası sıkıntılardan koruyacak.
Terazi Burcu: Alacağınız kararlarla, güçlü kişiliğinizi aile büyüklerinize gösterebilir ya da ailenizde sizin üzerinizde güç sahibi olan bir insandan istediğiniz desteği görebilirsiniz. Baskıcı tavırlar ortamı biraz gerebilir. Bu da özel yaşantınızda ilişkinizi bozabilir.
Akrep Burcu: Yakın çevre iletişiminizde güçlü ve etkileyen yönleriniz ön planda olacak. Sosyal medya ve iletişimsel konularda çevrenizi etkilemeyi başaracaksınız. Yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız insanlara karşı yaşayacaklarınızı büyütme potansiyelinize sahipsiniz.
Yay Burcu: Gücünüzü başkalarına göstermek isteyeceksiniz. Parasal konularda zaman zaman baskın fikirlerinizi ve etkili gücünüzü ortaya koymaktan kaynaklı olarak anlaşmazlıklar da yaşamanız söz konusu olabilir. Aşk ve eğlence hayatınız da güven sorunlarına dikkat edin.
Oğlak Burcu: Güçlü yapınızı ortaya koymaktan hoşlanacaksınız. Bir yandan da ilişkilerinizdeki tavırlara dikkat etmeniz gerekebilir. Baskıcı, kıskanç ve ezici yanlarınızla hem sevdiklerinizi hem de ailenizdeki bireyleri zorlamamaya özen gösterin.
Kova Burcu: Geçmişe ait olan birtakım konular üzerinizde baskı yaratabilir. Bir yandan da derin konularda kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Kendinize yönelmeniz ve yalnız kalmayı arzulamanız çevrenizle ilişkilerinizde sorunlara neden olabilir.
Balık Burcu: Sosyal ortamlarda dönüştürücü kimliğinizle iş hayatınızın üzerine eğileceksiniz. Diğer yandan kıskanç, yönlendirici veya baskıcı tavırlarınız yakın ilişkide bulunduğunuz insanları hayretler içinde bırakabilir. Ya da siz bir kadın arkadaşınızdan böyle bir davranış görebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR