Bugün gökyüzünde oluşan Güneş- Mars olumlu açısıyla harekete geçmek istediğimiz alanlarda, enerji ve gayret isteyen işlerimizde kendimizi ortaya koyabiliriz. Hırslarımız bizi yönlendirebilir. Sportif faaliyetler, enerji gerektiren işlerimiz ve koşturmalarımız için güzel birgün.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; güzel giyinmeyi ve güzel insanlarla bir arada olmayı seviyorsunuz. İniş çıkışlı düşünce sisteminizle duygularınızın mantığınızın önüne geçmesine izin vermeyin. Sabır ve anlayış anahtar sözcükleriniz olmalı. Şansınız çok açık. Bu sene, işleriniz tıkır tıkır işleyecek. Sağlığınızda güzel gelişmeler altındasınız.
Koç Burcu: Bugün, kariyer ve iş hayatınız için parasal işlerinizde etkili ve hızlı hareket edecek, amaçlarınız doğrultusunda işlerinizi yerine getireceksiniz. Enerjiniz yüksek olabilir, göz önünde olacağınız ortamlarda biraz rahatlamaya ihtiyacınız var.
Boğa Burcu: Özel hayatınızda yapılması gereken işlerinizi kolay organize edeceksiniz. Hayat sizi birçok açıdan harekete geçirebilir. Amaçlarınızı yerine getirmek için istekli olabilirsiniz. Aile hayatınıza daha fazla vakit ayırmanız sizin lehinize.
İkizler Burcu: Gün içinde yapılması gereken işleriniz için ritminizi hızlandıracak, güçlü ve hareketli yapınızla işlerinizi kolayca toparlayacaksınız. Haftabaşından karşınız gelen fırsatlarınızı şimdi değerlendirmenin zamanı gelmiş bulunuyor.
Yengeç Burcu: Bugün özel alanlarınızda çabuk harekete geçebilir, yapılması gerekenler konusunda hızlı ve iş bitirici davranabilirsiniz. Durum ve olayları toparlayacaksınız. Ortaklaşa işlerde hırslı ve amaçlarınız doğrultusunda davranabilirsiniz.
Aslan Burcu: Aile hayatınızda yapılması gerekenler için ya da aile hayatınızdaki bireylerin sağlığıyla ilgili yapılması gerekenleri hızlı ve etkin bir şekilde ele alabilirsiniz. Gün içinde enerjinizi iyi kullanacaksınız. Fikirlerinizle sevdiğinizi etkiliyorsunuz.
Başak Burcu: Kreatif, sanatsal, eğitime veya riske dayalı işlerinizde güçlü iletişiminiz size yardımcı olabilir. Güzel planlarınızı hayatınızın istediğiniz alanlarına uygulayabilirsiniz. Enerjik yapınızla sportif faaliyetlerde, aktivitelerde rahat edeceksiniz.
Terazi Burcu: Gün içinde maddi konulardaki güzel gelişmeler, ev veya yuvanızla ilgili yapılması gereken işlerinizde sizi hareketlendirecek. Kendinizi güçlü ve hırslı görecek, işlerinizi hemen toparlayacaksınız. Bu aralar iyi bir düzene ihtiyacınız olabilir.
Akrep Burcu: Hayatınız için ne yapmak istiyorsanız hayat sizi harekete geçirecek. Kısa vadeli planlar, geziler, programlarda gücünüzü ve enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koyabilirsiniz. Adeta pire gibi olacaksınız kendinizi dış ortamlarda gösterin.
Yay Burcu: Bugün geri plandan girişeceğiniz işlerinizde hızlı ve aktif bir gün içinde olacaksınız. Kafanızda planladıklarınız tam da istediğiniz gibi tıkır tıkır işleyebilir. Kendinizle ilgili düşündüklerinizi çevrenizle paylaşma ihtiyacınız yüksek olabilir.
Oğlak Burcu: Bugün arkadaşlarınızla veya çevrenizle girişilecek önemli işlerinizde çevrenize liderlik ve öncülük yapabilirsiniz. Bu aralar enerjiniz yüksek ve amacınıza giden yolda sizi kimse durduramaz. Ortak işlerinizde daha ılımlı olmalısınız.
Kova Burcu: Bugün gün içinde sizinle birlikte çalışan, ortaklık yapan insanlarla girişimlerinizde hızlı ve aktif olabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlardan yardım görecek, kariyerinizde işbirliklerine açık olacaksınız. Etrafınızdaki insanlar fikirleriyle sizi etkileyebilir.
Balık Burcu: Bugün medya, eğitim veya seyahat konularınızda takım çalışmalarından yana şansınız yüksek olacak. Arkadaşlarınızla beraber yapacağınız planlarınıza odaklanabilir, amaçlarınız doğrultusunda hareket edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR