Bugün ve yarın öğleden sonraya kadar Ay Koç Burcunda dolaşıyor. Beyin sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Koç burcu baş, beyin, göz, saçları temsil ettiğinden baş ağrıları, migren, sinüs veya beyne kan hücumu bugünlerde etkili olabilir. Özellikle estetik operasyonlardan uzak durmalıyız. Beslenmede protein günleri olduğundan bu günlerde protein ağırlıklı beslenmek vücudumuzun ihtiyaçlarınız karşılayacaktır.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; kendinize has bakış açınızla hayatınızda etkili olacak arkadaşlarınız var ve onlardan büyük yardımlar göreceksiniz. Aklınıza gelen şeyleri es geçmemeli, zekanızı bilimsel ve deneysel konularda kullanmalısınız. Dünyayı gezmek, seyahat etmek isteğiyle dolusunuz ve bunu başaracaksınız. Bu sene, hayatınızda parasal yönden rahatlayacaksınız.
Koç Burcu: Çevreniz ve arkadaşlarınızdan alacağınız kuvvetli destekle, önemli kararlarınızda yalnız kalmadığınızı görebilirsiniz. Duygusal yaşantınızı etkileyecek anlık kararlardan kaçının, duygusal olarak etrafınızda olup bitenden etkilenebilirsiniz.
Boğa Burcu: Bugün daha esnek ve daha huzurlu bir gün sizleri bekliyor olacak. İş alanlarınızda gereken yerlerde ön plana çıkacak, gereken yerlerde geride kalmasını bileceksiniz. Dış ortamlarda duyacaklarınızı kararlarınızı etkileyebilir, kendi bildiğinizi yapmalısınız.
İkizler Burcu: Yabancı oraklı işler, medya, ticaret, seyahat, hukuk ve eğitim konularında bir işiniz varsa rahat harekete geçebileceksiniz. Ortaklaşa para alanlarınızda, sevdiğiniz insandan habersiz para harcamaları yapabilirsiniz, çevrenizden etkileniyorsunuz.
Yengeç Burcu: İş konusunda stres ve gerilimleri bir kenara koymaya başarırsanız, sonuçlardan memnun kalmanız kaçınılmaz olacak. Kendinizi yetersiz hissettirecek konulardan uzak durmalı, kararsızlıklarınızdan olabildiğince sıyrılmalısınız.
Aslan Burcu: Şanslı etkiler iş alanlarınızda daha belirgin bir hale gelebilir. Yine bugün özel hayatınızda geleceğe yönelik yapılacak planlarda, karşı taraf kadar heyecanlı olacaksınız. Değişik yerlerde diğer insanlara vereceğiniz tepkileri kontrol etmelisiniz.
Başak Burcu: Bugün iş ve hizmet alanlarınızda etrafı gözlemleyip ona göre davranmanız gerekebilir. Ortaklaşa para harcamalarınız, kendi gönlünüze göre hareket edememenize neden olabilir. Anlık kararlar akşam saatlerinde harcamalarınızı hızlandırabilir.
Terazi Burcu: Aşk hayatınız, özel ilişkileriniz konusunda fırsatlarınız yüksek bir gün geçireceksiniz. Önemli kararlar alınabilir, ilişkinizle ilgili planlar yapabilirsiniz. Basit konuların sizi üzmesine izin vermemeli, kararsızlıklarınızın üzerine gitmelisiniz.
Akrep Burcu: Ailenize karşı yapacağınız işlerde ve sorumluluklarınız konusunda oldukça şanslı etkiler altında olacaksınız. Beklenmedik olayların hevesinizi kaçırmasına izin vermemeli, girişeceğiniz işlerde kararsızlıklarınızı geride bırakmalısınız.
Yay Burcu: Bugün, kendinizi daha rahat ifade edecek, kendinizde beğendiğiniz yönlere odaklanabileceksiniz. Hızlı hareket edeceğim diye kendinize zulüm yapmayın. Duygusal dalgalanmalarınız kararsız olduğunuz noktaları tetikleyebilir.
Oğlak Burcu: Aile hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacak ama siz yine de bir takım tedirginlikler duymaya devam edebilirsiniz. Bugün aileniz ve eviniz sizin için fazla önem teşkil edebilir, biraz dinlenmek isteyebilirsiniz. Önemli kararlarda sevdiklerinize danışın.
Kova Burcu: Bugün, satış, pazarlama, reklam, yayıncılık işindeyseniz, kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz. Yapabileceklerinize kanalize olmanız, bu sıralar yapabileceğiniz en iyi şey olabilir. Sizi engelleyen olumsuz düşüncelerden kurtulmanız gerek.
Balık Burcu: Elinize para geçebilir veya yatırımlarınızı hangi alanda yapacağınızın kararını vererek, faydanızı yüksek tutabilirsiniz. Hayatınıza yön verirken, küçük detayları gözden kaçırmayın. Sosyal çevrenizdeki insanların konuşmaları kararsızlığınızı arttırabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR