Bugün sabah 10:18’den, 16:53’e kadar Ay boşlukta olacağı için önemli işlerimiz ve görüşmelerimiz varsa dikkatli olmakta fayda olacak. Tamamlanması gereken işlerimizin üzerine düşebiliriz.16:53’ten sonra Ay Yay burcuna geçiyor. Etrafımızda ve dünyada olup biten konulara daha ilgili olabiliriz.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; şahsi konularda hukuki sorunlarınız oluşabilir. Başkalarının sorunlarına karşı kayıtsız olmanıza rağmen, kendiniz bir zorlukla karşılaştığınızda fazla kaygılanıyor ve çevrenizden destek bekliyorsunuz. Düzenli yaşamı seven yapınızla, düzgün ve sizi tatmin edecek bir iş peşindesiniz. Bu sene, şansınızı iyi kullanmalısınız.
Koç Burcu: Bugün, ortak parasal konularda şanslısınız yalnız öğleden sonra dış ortamlarda bulunabilir, kafanıza göre davranmak isteyebilirsiniz.Değişimleri kolay karşılayacak, hareketli ve farklı yönlerinizi hayatınızda öne çıkartacaksınız.
Boğa Burcu: Bugün seyahatlere, eğitime veya geleceğinizi ilgilendiren iş alanlarınıza dayalı konularda her zamanki kararlarınızdan farklı kararlar alabilir, heyecan duygunuzu arttıracak işler peşinden koşabilirsiniz. Öğleden sonra para işlerinize koşturabilirsiniz.
İkizler Burcu: Bugün arkadaşlarınız yanında veya sosyal çevrenizde oldukça farklı, değişken ve özgür etkiler altında olacaksınız. Beraber çalıştığınız insanlarla yapacağınız etkili ve güzel planlar gününüze eşlik edebilir. Öğleden sonraysa özel hayatınızda sakin olmaya çalışın.
Yengeç Burcu: Bugün, yerinizde duramayacaksınız. Daha fazla göz önünde olmak, dolaşmak veya varsa işlerinizin üzerine eğilmek gibi etkileriniz yüksek olacak. Yapmak istediklerinize, kafanızda oluşturduğunuz planlara odaklanabilirsiniz.
Aslan Burcu: Bugün uzak çevre alanlarınızda oldukça keyifli etkilere sahip olacaksınız. Dış ortamlar, ilginizi daha fazla çekecek. Organize etmeniz gereken işlerinizi çaba sarfetmeden rahatlıkla yapabilirsiniz. Yakınınızdaki insanlara akşam saatlerinde anlayışla yaklaşın.
Başak Burcu: Size heyecan veren konulara karşı harcamalarınız fazla olabilir, belki de kendinizi şımartmak isteyeceksiniz. İş alanlarınızda parasal konulara bakışınız mütevazı olacak ve çalışmalarınız karşılığını göreceksiniz. İsteklerinizi dile getirin.
Terazi Burcu: Kendinizi eğlenceli ortamlarda bulunacak, flörtöz tavırlar sergileyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla beraber güzel organizasyonlar aranızdaki buzları ve soğumaları eritmek için uygun olacak. Bu aralar herşeyi güzel algılamak isteyebilirsiniz.
Akrep Burcu: Bugün, iş alanlarınızda hızlı, sıkılgan ve biraz da başkalarını düşünmeden hareket etmek isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber yapacağınız organizasyon ve geziler sizi ve gergin yapınızı rahatlatabilir. Ya da onları evinizde ağırlayabilirsiniz.
Yay Burcu: Eğlenceli yönleriniz, hayata keyifle bakmanız öğleden sonra ön planda olacak ve kendiniz için para harcamaya yönelebilirsiniz. Sorumlulukla yaklaştığınız yakın çevre işlerinizi ve ilişkilerinizi iyi organize etmeyi bugünlerde göz ardı etmemelisiniz.
Oğlak Burcu: Ev hayatınızda duygusal anlamda kendinizi şanslı göreceksiniz. ama ailenize karşı davranışlarınız iniş çıkışlı olabilir. İhtiyaçlarınızdan daha çok gereksiz bir sürü ıvır zıvır almaya yatkın olacaksınız. Bu aralar içinizde doldurulması güç bir his olabilir.
Kova Burcu: Bugün, sosyal çevrenizle beraber planlar yapabilirsiniz. Öğleden sonra kafanızdan geçen planları hayatınıza aktarmak kolay olacak. Beklentilerinizi her konuda düşük tuttuğunuz zaman kazandığınızı biliyorsunuz. Hırslarınızı törpüleyin.
Balık Burcu: Beklenmedik parasal getiriler ve kazançlar bugün karşınıza gelebilir. Hayatınıza yön verirken, küçük detayları gözden kaçırmayın ve enerjinizi dikkatli ve kontrollü kullanın. Kariyerinizde başkalarına karşı hoşgörüyü elden bırakmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR