Bugün gökyüzünde oluşan etkilerle enerjimizi düzgün ve rahat kullanamayabiliriz. Sağlığımıza özen göstermeli, alerjilere, yemek intoleransına, zehirlenmelere, ateşli enfeksiyonel hastalıklara dikkat etmeliyiz. Bugünlerde enerjimiz doğru çalışmadığı için yanlış yönlendirilmelere, aldanmaya veya aldatılmaya açık olacağız.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız, hayata esprili bir şekilde yaklaşıyorsunuz, bu da diğer insanların ilgisini hemen çekiyor. Toplumu ilgilendiren konular yaşam boyu ilginizi çekecek. Bu sene, önemli konuşmalar ön plana geçerken, bazı girişimlerinizde gerçekçi olmalısınız.
Koç Burcu: Hayatınıza geri plandan etki eden insanların girişimleriniz konusunda sizi yanıltmasına izin vermeyin. Bazı hayatlkırıklıkları sizi zorlayabilir. Yine seyahatlerde veya dış ortamlarda bağışıklık sisteminizi güçlü tutumaya çalışmalısınız.
Boğa Burcu: Bugün sosyal ortamlarda, arkadaşlarınızla bulunacağınız yerlerde parasal konulara dikkat edin, kolay kandırılmalara veya suistimal edilmeye açık olabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı yumuşak karnınız ortaya çıkabilir. Olaylara mantıkla ve gerçeklikle yaklaşmaya çalışmalısınız.

İkizler Burcu: Cumartesi günü göz önünde olacağınız kalabalık yerlerde, sevdiğiniz insanla bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Hayalkırıklıklarına, enerjinizi istediğiniz gibi kullanamamaya dikkat edin. Bu aralar duygusal olarak bazı fedakarlıklara açıksınız.
Yengeç Burcu: Cumartesi günü dış ortamlarda, seyahatte, tatilde, uzak yerlerde sağlığınıza dikkat edin. Enerjiniz düşük çalışacak, alerjilere, zehirlenmelere, ateşli hastalıklara açık olabilirsiniz. Enerjinizi birçok konuda yükseltmeli, olaylara çok fazla takılmamalısınız.
Aslan Burcu: Cumartesi günü ortak parasal konularda bazı yanılgılar yaşayabilir, alışveriş yapacaksanız, riskli insanlardan, konumlardan kaçınmalısınız. Kolaylıkla aldatılabilir veya aldanabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın fikirlerine kulak verin.
Başak Burcu: Aile hayatınızdaki girişimlerde, olaylarda sevdiğiniz insandan yana bazı hayalkırıklıkları oluşabilir. Enerjinizi ailenize ve sevdiklerinize karşı doğru bir şekilde kullanamayabilirsiniz. Yanlış yönlendirmelere ve yönlendirilmelere dikkat.
Terazi Burcu: Bugün enerjiniz doğru çalışmayabilir, hızlı hareket etmeniz gereken, çabuk olmanız gereken noktalarda zorlanabilirsiniz. Yine yakınlarınızın sağlığıyla ilgili konu ve olaylar öne çıkabilir. Yeme, içme isteğinizi kontrol edin.
Akrep Burcu: Cumartesi günü para harcamalarınızı yaparken biraz daha dikkatli olmanız gerekebilir. İhtiyacınızın dışında harcamalar yapabileceğiniz gibi, lükse olan düşkünlüğünüzde artabilir. Parasal konularda yanılma etkisine karşı dikkatli olun.
Yay Burcu: Cumartesi günü kişisel girişimleriniz aile hayatınızda bazı insanları hayalkırıklığına uğratmanıza neden olabilir. Hem sağlığınıza dikkat edin, hem de ailenize karşı dürüstlüğü elden bırakmayın. Yakın çevrenizle olan etkileşiminiz hızlanıyor.
Oğlak Burcu: Bugün enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar sizi önemli konularda yanıltabilirler. Bazı kayıplar yaşamak istemiyorsanız gözünüzü dört açmalısınız. Maddi konularda fikirlerinizi etrafınızla paylaşabilirsiniz.
Kova Burcu: Cumartesi günü sosyal çevre alanlarınızda atışacak önemli adımlarınızda parasal yönden kafanız net olmayabilir. Para harcamalarınıza toplum içinde dikkat etmelisiniz. Hayatınıza yön verirken, kişisel istekleriniz bugün önemli olacak.
Balık Burcu: Bugün göz önünde olacağınız yerlerde, kalabalık yerlerde sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bazı noktalarda enerjiniz iyi ve doğru çalışmayabilir. Önemli girişimlerden uzak durun. Kendinizce aldığınız kararları kolay bozabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR