Haftaya Ay yengeç burcundayken aile hayatımıza, güvenlikle ilgili konulara odaklanarak başlıyoruz ama öğleden sonra Ay Aslan burcuna geçtikten sonra hayatı daha keyifle algılayabiliriz. Bu hafta bazı işlerimizde zorlanmalar ve sorunlar oluşabilir. Değişik ve farklı ilişkilerden keyif alabiliriz. Cumartesi günü oluşan Dolunayla beraber biraz gergin ve oldukça hareketli bir hafta içinde olacağımızı bilelim.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sosyal, aktif, kavrama gücü yüksek bir insansınız. Hayat sizin için devamlı hareketli olmalı, durağan şeylere tahammülünüz yok ve zor mutlu oluyorsunuz. Yarışmayı sevdiğinizden bu alanlardaki her tür meslek size çekici gelebilir. Bu sene, aşk hayatınızda tamamlanması gereken konular olabilir, hayattan zevk alacağınız bir yıl olacak.

Koç Burcu: Bu haftabaşı sabah saatlerinde güne adapte olmakta zorlanabilirsiniz. İçinizden geldiği gibi davranma isteğiniz yapacaklarınızla çakışabilir. Öğleden sonraysa daha yumuşak ve keyifli enerjiler altına geçeceksiniz.

Boğa Burcu: İletişime dayalı işlerinizde bu Pazartesi kendinize özgün davranabilirsiniz. Aklınızda bir sürü fikir ve plan olabilir ama bunları hayata geçirmekte zorlanabilirsiniz. Öğleden sonra aile hayatınızda huzuru ve güveni deneyimleyebilirsiniz.

İkizler Burcu: Haftanız başlarken yapılması gereken parasal işlerinizin üzerine eğilebilir, bazı hoşnutsuzluklarınızı çevre ilişkilerinize yansıtabilirsiniz. İşlerinizi aksatmamaya çalışın. Öğleden sonraysa oldukça hareketli ve hızlı planlar sizi bekliyor.

Yengeç Burcu: Sabah saatlerinde gerilimli yapınızı iyi idare etmelisiniz. Size ne yapılması gerektiği söylendiğinde buna tepki verebilir, hoşnutsuz olabilirsiniz. Öğleden sonraysa haftanıza yavaştan alışmaya başlayacak, iş hayatınızda yapılması gerekenleri kolay halledeceksiniz.

Aslan Burcu: Bu haftabaşı yapılması gereken çok işiniz olabilir ama alacağınız haberler karşısında ne yapacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Öğleden sonra şartlar sizin tarafınıza geçiyor. Bu hafta gezileriniz, eğitimsel planlarınızı harekete geçirmek için gayet iyi.

Başak Burcu: Gelecek planlarınızı yaparken bazı sıkıntı ve sorunlar sizi hemen aşağıya çekse bile, öğleden sonra kendinizi hayatın akışına bırakmakta gecikmeyecek ve enerjinizi toparlayacaksınız. Dua, meditasyon, kendinizle vakit geçirmek iyi gelebilir.

Terazi Burcu: Göz önünde olacağınız ortamlarda ve iş hayatınızda bu Pazartesi ortak hareket etmek kolay olmayabilir. Öğleden sonraysa sosyal çevrenizdeki insanlarla bir arada olmaya ve planlar yapmaya vaktinizi ayırabilirsiniz. Özel hayatınızda esnek olacaksınız.

Akrep Burcu: Sabah saatlerinde dış ortamlarda sinirleriniz ve duygu durumunuz gergin olsa bile öğleden sonra kariyer ve iş hayatınızda hızlı ve iş bitirici yönleriniz ortaya çıkabilir. Bu aralar kendinizi başka insanlara adamışsınız gibi görünüyor.

Yay Burcu: Para hesaplarınızı yaparken olumsuzluklara kolay takılabilir, size söylenilen tavsiyelere kulak asmayabilirsiniz. Öğleden sonraysa tüm bunlardan sıyrılacak ve size keyif verecek insanlarla vaktinizi harcayacaksınız. Hayata olumlu bakmaya çalışın.

Oğlak Burcu: Özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde karşı tarafı anlamakta zorlanıyorsunuz. Kendi isteklerinizi karşı tarafa dayatmadığınız sürece bugün çok fazla zorlanmazsınız. Aile hayatınız için ortak para konuşmaları, yapılması gerekenler öğleden sonra devrede olacak.

Kova Burcu: Günlük işlerinizi düzenlerken sinirli ve gergin etkiler altında olabilirsiniz. Aynı anda birden fazla konuyla uğraşmanız üzerinizde sıkıntı yaratabilir, biraz rahatlayarak size yardım etmek isteyen insanların isteklerini geri çevirmeyin. Öğleden sonra daha rahat olacaksınız.

Balık Burcu: Bu haftabaşı sabah saatlerinde para işlerinizde gerginliğiniz yüksek olabilir. Etrafınızda olup biten herşeyi bir tehdit gibi algılayabilirsiniz. Öğleden sonraysa günlük işleriniz, yapılması gerekenler sizi meşgul edecek ve duygusal olarak rahatlatacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR