Bizi sıkan, kısıtlayan ve limitleyen insanlardan, durum ve olaylardan uzaklaşmak isteyebilir, dayatılmış konu ve olaylara sert tepkiler verebiliriz. Eski alışkanlıklardan uzaklaşarak atılacak adımlar bizi ve hayatımızı bu dönemde daha etkili bir şekilde besleyecek. Sürpriz gelişmelere açık olalım. Yine bugün Satürn Oğlak burcunda gerilemeye başlayacak. 06 Eylül’e kadar gerileyecek olan Satürn sorumluluk üstlendiğimiz noktalarda, yolunda gitmeyen olayları gözden geçirmemize neden olabilir. Atılmış adımların üzerinden geçmek, gerçek sorumlulukların farkına varmak bu dönemde işimize yarayabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sezgili, neşeli, keyifli, uzağı gören, ticarete meyilli, başarılı bir insansınız. Sosyal çevrenizde kendinizi göstermeyi ve ön planda olmayı seviyorsunuz. İş yeteneğiniz çok fazla ve uzağı gördüğünüzden bir çok tehlikeden korunuyorsunuz. Bu yıl, hayatınızda hızlı ve beklenmedik gelişmeler oluşabilir.

Koç Burcu: Üzerinizde hissedeceğiniz değişiklik ve farklılık rüzgarlarını kendi lehinize çevirmelisiniz. Değişik ve size farklı gelen herşey daha çok ilginizi çekecek. Satürn’ün gerilemeye başlamasıyla kariyerinizde ve iş hayatınızda birtakım olaylarda işlerinizin yavaşlamaya girdiğini göreceksiniz.

Boğa Burcu: Geçmiş konu ve olaylar değişik ve farklı bir şekilde ortaya çıkabilir. Etrafınızda oluşan olaylar bilincinizi yükseltebilir. Yine bugün itibarıyla hem kariyer, hem de eğitim, seyahat, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde olayları gözlemleyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

İkizler Burcu: Sosyal ortamlardaki değişik ve farklı oluşumlar buna izin vermeyecek. Hızlı, aktif ve farklı bir gün geçireceksiniz. Ortak parasal işlerinizin sorumluluklarını daha az önemseyeceğiniz, bu alanlardaki konuları ve olayları gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

Yengeç Burcu: İş değişikliği, değişik ve farklı bir iş günü yaşayabilirsiniz. Ani kararlardan kaçının. Göz önünde olacağınız ortamlarda değişik ve farklı olan herşey daha çok ilginizi çekecek. Bugün itibarıyla özel ilişkileriniz ve ortaklaşa işlerinizdeki sınırlarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz.

Aslan Burcu: Beklenmedik bir seyahat veya eğitim fırsatı ayağınıza gelebilir. Uzakta bulunan insanlarla daha farklı ve değişik bir gün geçirebilirsiniz. Bugün itibarıyla iş, hizmet ve sağlık alanlarınızdaki kararlarınızı ve uygulamalarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme gireceksiniz.

Başak Burcu: Beklenmedik olaylara açık olun zira bugün ortak para alanınızda beklemedik para şanslarınız oluşabilir. Veya banka ödemeleriniz, vergi konularınız, prim, nafaka işlerinizde sıradışı olaylar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde hatalarınızı ve yaptıklarınızı gözden geçirmelisiniz.

Terazi Burcu: Sevdiğiniz insanla beklenmedik olaylara ve sürprizlere açık olmalısınız. Veya ilişkinizde heyecan için beraberce yapılacak sürpriz planlar devrede olabilir. Bugün itibarıyla ailevi konulardaki sorumluluklarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

Akrep Burcu: İş ve hizmet alanlarınızda ani ve beklenmedik olaylar cereyan edebilir. Sağlığınızı ani tansiyon iniş çıkışlarınız zorlayabilir. Bugün itibarıyla, iletişimsel alanda, eğitiminizde, yakın çevre sorumluluklarınızda yaşadığınız olayları gözden geçireceğiniz bir döneme gireceksiniz.

Yay Burcu: Aşk hayatınızda beklenmedik ve sıra dışı olaylar daha çok ilginizi çekecek, sizi heyecanlandıracak. Bugün itibarıyla parasal konularda bazı sorun ve aksiliklere açık olacaksınız ya da yakın çevrenizin sorumluluklarıyla daha fazla uğraşmak sizi bir parça da olsa yorabilir.

Oğlak Burcu: Evinizde değişik ve farklı bir gün sizi bekliyor. Aile hayatınızda da herzamankinden daha farklı şeyler yaşayabilirsiniz. Ya da evinizdeyseniz bugün ev halini farklı bir şekilde deneyimlemek isteyebilirsiniz. Hayatınızı birkaç aylığına gözden geçireceksiniz.

Kova Burcu: Farklı, sıradışı bir insanla değişik bir aşk ilişkisi gündemde olabilir. Ani ve beklenmedik işler, iletişime, astrolojiye dayalı konular hızlı bir şekilde gündeminizde yer edecek. Yakın çevrenizde olup biten olaylar hayata bakış açınızı değiştirebilir. Algınız açılabilir.

Balık Burcu: Maddi konularda beklenmedik ve farklı bir gün geçirebilirsiniz. Elinize bir para geçebilir veya elinizden bir para aniden çıkabilir. Ticarete dayalı anlaşmalar yaparken acele karar almayın. Sosyal ilişkilerinizi, takım çalışmalarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR