Bugün saat 13:47’de Boğa burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Maddi konular, kazanımlarımız, sahip olduklarımız konusunda önemli yeni kararlar alabiliriz. Bu yeniay zamanı Güneş ve Ay zorlu bir sabit yıldız olan Capulus’la birleşiyor. Önemli kararlarımızda aceleci, düşüncesiz hayalperest davranışlar sergileyebiliriz. Maniplüle edilebilir, bodoslama bir işin içinde kendimizi bulabiliriz. Uranüs- Mars dik açısıyla enerjimizi düzgün kullanmak kolay olmayacak, öfkemizi, çıkışlarımızı kontrol etmeli, kazalardan riskli olaylardan uzak durmalıyız. Yine bugün itibarıyla değişimin gezegeni Uranüs Boğa burcuna geçiyor.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sezgili, sıcakkanlı, hayal gücü yüksek, duyarlı bir kişiliğe sahipsiniz. Karşı cinsin ilgisini çok kolay üzerinize çekiyorsunuz. Doğa üstü konular, gizemli bilgiler ve edebiyat ilginizi fazlasıyla çekiyor. Toplumsal konularda, insanlığı ilgilendiren işlerde başarı sağlayacaksınız. Bu sene, hayatınızda önemli değişimlere açık olun, yenilikler konusunda hızlı ve acele kararlar almayın.

Koç Burcu: Yatırım yapacaksanız, önemli eşyalar alacaksanız, para harcayacak veya parasal girişimde bulunacaksanız bu yeniay ve sonrası hareket etmelisiniz. Yalnız bu dönemde düşüncesiz ve bodoslama atılan adımlar sizi zorlayabilir o yüzden yatırımlarınızı, yapacaklarınızı dikkatlice gözden geçirin.

Boğa Burcu: Bu Yeniay, hayatınızla ilgili önemli adımları başlatmak adına kullanmanız gereken yeniaylardan. Hızlı adımlar, düşüncesiz girişimlerden uzak durmalı, enerjinizi kontrol ederek, sakin ve esnek olarak planlarınızı uygulamalısınız.

İkizler Burcu: Bu Yeniay biliçaltı temizliği yapmak, kötü alışanlıklarınızdan kurtulmak, psikolojik yardım almak anlamında faydalı bir yeniay. Onun dışında dünyevi konularda harekete geçmemelisiniz. Büyük girişimleriniz varsa önemli kararlardan ve başlangıçlardan uzak durun.

Yengeç Burcu: Yeniay’da takım çalışmalarınızı, gelecek planlarınızı devreye sokabilirsiniz. Sosyal çevrenizle beraber yapılacak önemli işleriniz için adımlar atabilirsiniz. Çevrenizle beraber yapacağınız işlerinizde yönlendirilmelere dikkat edin, gözü kapalı girişilen işlerinizde sorunlar karşınıza gelebilir.

Aslan Burcu: İş ve kariyer atılımlarınız için bu yeniayı kullanabilirsiniz. Yine de önemli başlangıçlarınız ve işlerinizde düşüncesiz, hayalperest adımlarla girişimde bulunmamaya çalışın. Sakin olmak, olaylara esnek yaklaşım sergilemek önemli olacak.

Başak Burcu: Yeniay seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, hukuk, ticaret, medya alanlarınızda yeni açılımları hayatınıza taşıyabilir. Yine uzakta bulunan akrabalarınızın hayatındaki önemli açılımlar devrede olacak. Eğitim konularında düşüncesiz ve hayalperest hareket etmemelisiniz.

Terazi Burcu: Yeniay ortak maddi konularda önemli kararlarınız ve başlangıçlarınız için sizi destekliyor. Kredi almak istiyorsanız, bir borcun altına girecekseniz bu yeniayı kullanın ama hayalperest, düşüncesiz adımlardan uzak durun.

Akrep Burcu: Yeniay özel hayatınızda atmak istediğiniz adımları destekleyecek. Bu yeniayla birlikte evliliğe adım atabilir, evlilik teklifi veya kararınızı uygulamaya koyabilir, ortaklı işlerinizi başlatabilirsiniz. Taşınmayla ilgili konularda da harekete geçebilirsiniz.

Yay Burcu: Yeniay, iş alanlarınızdaki fırsatları karşınıza gelebilir. Yeni alanlara açılmak istediğiniz işleriniz için önemli adımlar atabilirsiniz.Yeniayla beraber sağlığınızla ilgili harekete geçmek istediğiniz konularda hayat sizi destekleyecek.

Oğlak Burcu: Yeniayla birlikte aşk hayatınız, çocuğunuz, sanatsal işlerinizde alınacak kararları devreye sokacaksınız. İstediğiniz bir ilişkiye başlayabilir, yeni bir ilişkinin tohumlarını bu tarih ve sonrasında atabilirsiniz. Bu alandaki işlerinizde düşüncesiz hareket etmemeye özen gösterin.

Kova Burcu: Yeniay aile hayatınızın kararlarını, evinizle ilgili yapılacak başlangıçları ayağınıza getirebilir. Bu yeniayda hayalperest, aceleci, düşüncesiz adımlardan uzak durmalı, enerjinizi kontrol etmelisiniz.Aileniz, ilişkileriniz ve çevrenizde önemli değişikliklere açık olmalısınız.

Balık Burcu: Satışa, reklama, tanıtıma yönelik işlerinizde önemli başlangıçlarınız için destekleneceksiniz. Aceleci, bodoslama alınacak kararlardan uzak durmalı, hayalperestlik ve maceraperestliği bir kenara bırakarak doğru adımlar atmalısınız. Yakın çevrenizle bağlarınız değişmeye başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR