Bu gün güneş burç değiştiriyor. Güneş’in yengeç burcuna geçmesiyle birlikte 1 ay boyunca ailemize, yuvamıza, güvenliğimize önem vermeye başlıyoruz. Ailevi konu ve temalara daha odaklı olabiliriz. Kimliğimizde duygusal, savunmacı ve biraz içe dönük yanlar ortaya çıkabilir. Yine bugün oluşan Venüs- Mars karşıtlığıyla ilişkilerimizde anlaşmazlıklara ve sürtüşmelere açık olabiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız, açık yürekli, canayakın, popüler ve sevilen bir insansınız. Profesyonel iş yaşantınızda başarılı olacaksınız. Hayatınız denge üzerine kurulu ve kime nasıl davranacağınızı çok iyi biliyorsunuz. Güçlü arzularınızı iyi alanlara kanalize etmelisiniz. Bu sene hayatınızda önemli açılımlar oluşabilir.

Koç Burcu: Bir ay boyunca ev ve aile hayatınızla ilgili konular ön plana çıkmaya başlayacak. Ailenizle beraber hareket etmek, konuşmak, bir ev alım, satımı, kiralama gibi işlemlerde kendinizi gösterebilirsiniz. Bugün sosyal çevreniz ve özel hayatınız arasında sorunlar ortaya çıkabilir.

Boğa Burcu: Bugün itibariyle satış, pazarlama, iletişimle ilgili konular, yakın çevre (akraba, kardeşler, komşu), reklam, yazım,öğrenim alanlarınızda bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Yalnız bugün ailevi ilişkilerinize dikkat edin, çekişmeler sevdiğinizle aranızda sorunlara neden olabilir.

İkizler Burcu: Hayatınızda para ile ilgili işler daha yoğun olmaya başlayacak. Maddi konularda, ticaretle ilgili işlerde kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Yine bu Perşembe yakınınızdaki ve uzağınızdaki insanlarla olan bağlantılarınızda sorunlar ve sıkıntılar oluşabilir.

Yengeç Burcu: Bir ay boyunca kendinize güveniniz tam olacak. Ön planda olmaya özen gösterecek, planladıklarınızı hayata geçirecek girişimleriniz için çalışacaksınız. Yine bugün parasal ilişkilerinizde çekişmeler ve mücadeleler ortaya çıkabilir.

Aslan Burcu: Önünüzdeki bir ay boyunca kadersel ve elinizde olmayan bir takım olaylara ve olgulara maruz kalacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem. Bugün ilişkinize dikkat edin, karşı cinsle anlaşmak kolay olmayacak, aranızdaki konuşmalar kolaylıkla sürtüşmeye dönebilir.

Başak Burcu: Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz kimliğinizde ve hayatınızda etkili olacak. Organizasyonlar, grup aktiviteleri, işten elde edilecek gelirleriniz için uğraşılarınız artabilir. Bugün yanınızda çalıştırdığınız veya yanında çalıştığınız insanlarla anlaşmazlıklar ve sürtüşmeler ortaya çıkabilir.

Terazi Burcu: Kariyeriniz ve iş hayatınızda kendinizi göstermeye başlayacak, çalışmalarınız ve ortaya koyduğunuz kimliğinizle göz önünde olmak, toplum içine karışmak ve yerinde duramamak gibi etkiler altında olacaksınız. Kalabalık yerlerde sevdiğiniz insanla birbirinizi anlamak kolay olmayabilir.

Akrep Burcu: Yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, hukuk, ticaret, medya kendinizi geliştireceğiniz alanlar. Bir ay boyunca kimliğinizi bu alanlarda ortaya koyacaksınız. İstediğiniz bir kurs, seyahat devreye girebilir. Diğer taraftan bu Perşembe aile bireyleriniz arasında yaşanacak bir anlaşmazlık sizi yorabilir.

Yay Burcu: Kredi, banka, faiz, vergi, ortaklaşa elde edilen gelirleriniz, başkalarının paraları alanlarınızda kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Hayatınızı değiştirecek bir insanın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Yine bugün kadın erkek ilişkilerinizde fikirsel olarak gerginliklere açık olabilirsiniz.

Oğlak Burcu: Evlilik, ikili ilişkiler, ortaklı işler, hukuk, yer değiştirme gibi konular devrede. Karşı tarafı, eşinizi, ortağınızı veya sevgilinizi dinlemek, onun beklentilerine kulak vermek ön plana çıkacak. Yine bugün parasal konularda sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olamayabilir.

Kova Burcu: Bu dönem, iş ve hizmet alanlarınızda kendinizi gösterecek, sağlığınızla ilgili konulara ilginiz artacak. Çalışmak ve kendinizi yararlı hissetmek kimliğinizin bir parçası olabilir. Yine bu Perşembe sevdiğiniz insanla sürtüşmelere ve tartışmalara açık olabilirsiniz.

Balık Burcu: Bu bir ay boyunca aşk, eğlence veya çocuklarla ilgili konularda kendinizi göstermeye başlayacaksınız.Yaratıcılığınızı geliştirecek konulara eğiliminiz artabilir. Çocuk yapmak isteyenler için harika bir dönem. Yine bugün çalıştığınız alanlarda ilişkilerinizde sürtüşmeler ve sorunlar oluşabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR