26 Haziran Salı günü Mars Kova burcunda gerilemeye başlayacak. Planetler geri hareketlerinde güçsüzdürler ve astrolojide temsil ettikleri niteliklerin etkisiz veya yanlış bir şekilde ortaya konmasına sebep olurlar. Geri hareket eden transit planetler, içinde bulundukları evlerin olaylarıyla ilgili tersliklere, zorluklara ve yanlışlıklara işaret ederler. Transit Mars hangi alanınızda geri gidiyorsa ve haritanızda hangi alanı yönetiyorsa o alanda zorluklar, yanlışlıklar ve sıkıntılar baş gösterebilir veya daha önceden çözülmemiş meseleler çözüme kavuşmak adına gündeme gelebilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sezgi gücü yüksek, duygusal, anlayışlı ama biraz sinirli bir insansınız. Aşırı duygusallığınız özel yaşantınızda problemlere neden olabilir. Arkadaşlarınız sizi seviyorlar ama hiçbir zaman ilişkilerinizde yeteri kadar tatmin olmuyorsunuz. Bu sene, hayatınızı ve yapacaklarınızı tekrar tekrar gözden geçireceksiniz.

Koç Burcu: Mars sizin sosyal çevre ve arkadaşlık alanınızda geriliyecek. Bu gerileme Ağustos’un ortasına kadar sizi arkadaşlık ilişkilerinizde, takım çalışmalarında, organizasyona dayalı işlerde zorlayabilir. Bu dönemde birden fazla işle uğraşıyorsanız hayat üzerinize gelebilir.

Boğa Burcu: Kariyer alanınızda gerilemeye başlayacak olan Mars, bu alanlarınızda bazı sıkıntıları karşınıza getirebilir. Bazı kayıplarla karşılaşabilir, iş hayatınızda erkeklerle olan işlerinizde sorunlarla uğraşabilirsiniz. 13 Ağustos a kadar kariyerinizde büyük adımlardan, ilerlemelerden kaçının.

İkizler Burcu: Seyahat, yabancılarla girişilecek olan işler, yurtdışı bağlantılı konular, eğitim, ticaret, hukuk, medya alanlarınızda bazı girişim sıkıntılarına ve sorunlarına açık olabilirsiniz. 13 Ağustos’a kadar bu alanlarda girişilecek yeni işlerinizde enerjiniz doğru çalışmayabilir, Büyük girişimlerden kaçının.

Yengeç Burcu: Mars ortaklı para hanenizde, parasal konularda bir takım zorlanmaları ve sıkıntıları karşınıza getirebilir. Miras işlerinizde, nafaka konularında, kredi kullanımında zorlanabilirsiniz. Bu döngüde Ağustos’un ortalarına kadar önemli bir borcun altına girmemelisiniz.

Aslan Burcu: Mars sizin evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda gerileyecek. Eşinizin hayatında bazı sorunlar oluşabilir, evliliğinizde de bazı gerilimlere ve sıkıntılara açık olacaksınız. Bu dönemde yeni bir anlaşma yapmamalı, taşınmamalı ve yeni girişimlerde bulunmamalısınız.

Başak Burcu: İş, hizmet alanlarınızda gerileyen Mars iş alanlarınızda enerjinizde sıkıntı ve problemler yaşatabilir. Beraber çalıştığınız insanların enerjilerinde, yanınızda çalıştırdığınız insanların hayatında sorunlara açıksınız. Bu dönemde yeni bir iş girişiminde, başlangıcında bulunmayın.

Terazi Burcu: Mars gerilemesi aşk alanlarınızı ve özel hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Çocuğunuz varsa onunla olan bağlantılarınıza dikkat edin. Yarım kalmış eski aşklarınız bu dönemde karşınıza gelebilir. Önemli bir sanatsal projenizde sıkıntı ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Riskli adımlardan kaçının.

Akrep Burcu: Ev ve aile alanlarınızda enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Geri gitmeye başlayan Mars, ailenizle bazı sürtüşmeleri ve sıkıntıları ortaya koyabilir. Aile hayatınızdaki erkeklerin hayatındaki sorunlar daha görünür olabilir ve onlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz.

Yay Burcu: Bugün itibarıyla Mars iletişim alanlarınızda, yakın çevre konularında geriliyor. Satış, reklam, pazarlama, iletişim, bilişim, network, ulaşım, teknoloji alanlarında Ağustos ortasına kadar sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Büyük harcamalardan, riskli işlerden, girişimlerden kaçının.

Oğlak Burcu: Ağustos ortasına kadar Mars maddi konularda sıkıntı ve sorunlar yaşatabilir. Para harcamalarınız yüksek olabilir veya bu dönemde başlattığınız işlerden istediğiniz sonuçları almakta zorlanabilirsiniz. Yeni bir ticari oluşumu, maddi bir işi, yatırımı başlatmayın. Harcamalarınıza dikkat edin.

Kova Burcu: Girişimleriniz, önemli adımlarınız için Ağustos ayının ortalarına kadar önemli adımlar atmamalısınız. İletişimsel işlerinizde, yakın çevrenizde beraber hareket ettiğiniz insanlarla bu dönem enerjiniz tutmayabilir. Enerjinizi ve sağlığınızı bu dönemde koruyun.

Balık Burcu: Mars sizin kadersel alanınızda gerileyecek. Enerjinizi ortaya koymakta zorlanacağınız gibi, yurtdışı işlerinizde, parasal konularda da beklenmedik olaylar oluşabilir. Ağustos ortasına kadar önemli girişimlerden ve adımlardan uzak durun. Arkanızdan dönen olaylar moralinizi bozabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR