Bugün ve yarın Ay Balık Burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Şeker hastaları bu bir kaç güne çok dikkat etmemeliler. Genel olarak duygusal olacağımız bir kaç gün, partnerimizle vakit geçirmek, insanları anlamak, sevmek, empati kurmak ön plana çıkabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; becerikli, zeki, çekici, sıkılgan bir insansınız. Konu sizinle ilgili olmadığı zaman çabuk sıkılıyorsunuz. Biraz daha anlayışlı ve konulara odaklanan biri olabilirseniz çok daha iyi noktalara ulaşabilirsiniz. Arkadaşlarınız çok geniş ve sizi çok seviyorlar. Bu sene, düşündükleriniz gerçekleşebilir. Olumlu tutumlar içinde olmalısınız.

Koç Burcu: Bugün güne sakin başlayacak ve gün içinde yapmak istediklerinize yeteri kadar konsantrasyon sağlayamayacaksınız. Bir kaç günün yoğunluğunu evinizde dinlenerek üerinizden atabilirsiniz. Evinizin ve ailenizin mutluluğu bugün sizin için önemli olabilir.

Boğa Burcu: Oldukça aktif ve sosyal birgün geçirebilirsiniz. Yakın çevrenize karşı verdiğiniz sözler, gün içinde sizi zorlayabilir. Duygu değişimleriniz ani olacak ve kendinizi şaşırtan kararlar alabilirsiniz. Yakın çevrenizle iyi anlaşıyorsunuz.

İkizler Burcu: Göz önünde olacağınız yerlerde keyfiniz gayet iyi olacak. Kafanız işlerinizin somut yönlerine daha fazla çalışsa bile, kendinize azıcık mola vermeniz gerekiyor. Parasal konularda önünüzdeki günler kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Yengeç Burcu: Bugün daha az tanıdığınız çevrelerde biraz rahat davranmaya müsait olacaksınız. Kendinizi geliştireceğiniz alanlara veya size keyif veren tatil planlarına odaklanabilirsiniz. Hayatınız giderek hızlanıyor ve birkaç gün işleriniz yoğun olabilir.

Aslan Burcu: Sevdiğiniz insanla, fikir alışverişleriniz ve parasal konularda alacağınız kararlar bugün etkili olacak. Hiçbir şey yapmaya gücünüz yok gibi hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlardan destek almanız sizin için önemli. Merak etmeyin bu etkiler birkaç güne geçecek.

Başak Burcu: Hayatı fazlasıyla sorguladığınız ve yaşadıklarınızı gözden geçirdiğiniz bu dönem, sevdiğiniz kişinin hayatı ve istekleri sizin için önemli. Arkadaşlarınızla ortaklaşa yapacağınız planlar bugün keyfinizi yerine getirecek. Sosyal ortamlarda konuşulacaksınız.

Terazi Burcu: Tamamlamanız gereken günlük işleriniz için ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Hissettikleriniz size yanlış gelemez, biraz daha kendinize güvenmeli ve sevdiklerinizden yardım talep etmelisiniz. Hızlı bir hafta sizleri bekliyor.

Akrep Burcu: Eğlenceli konular, yaratıcı işler ve seyahat alanları olduğunda gücünüzü iyi kullanıyorsunuz. Bu alanlarda işlerinizi ahenk ve güzellik içinde yürütebilirsiniz. Aşk sizi kendinize getiriyor ve siz bu aralar hayata aşkla bakacaksınız.

Yay Burcu: Birkaç gündür etkili olan ve vaktinizi alan ailevi konular gündeminizde olacak. Sevmeye ve sevilmeye ihtiyacınız artabilir. Sevdiğiniz insanla olan ilişkileriniz sağlamlaşarak ilerliyor ve siz kendinizi oldukça iyi hissediyorsunuz.

Oğlak Burcu: Yakın çevreniz ve sevdiğiniz insanla iletişiminiz oldukça uyumlu gözüküyor. Birbirinizi anlamayı başaracak, empati gücünüzü harekete geçireceksiniz. Hızlı iletişim trafiğiyle geçecek gününüz, sizi mutlu edebilir. Yapabileceklerinize inanın.

Kova Burcu: Parasal konulara yönelik meseleleri gayet güzel idare edeceksiniz. İş alanlarınızda kendinizi göstermeyi ve ortaya koymayı seviyorsunuz ama iş kendi evinize geldiğinde kolay caymaya meyillisiniz. Biraz da kendi evinizde yapılacaklarla ilgilenin.

Balık Burcu: Fazlasıyla keyifli, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Hayatın bir çok konuda sizi desteklediğini düşünecek, çevrenizle iletişiminizi arttıracaksınız. Özel hayatınızda işler yolunda gittiğinde, gözünüz kimseyi görmüyor, biraz daha kabuğunuzdan çıkmayı denemelisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR