Bugün Ay Kova Burcunda dolaşacak. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak, arkadaşlıklar edinmek, sosyal olmak, kendimizi dışarı atmak, gezmek ve paylaşmak, kendimizi rahat ifade etmek ve iyi intiba bırakmak için harika bir gün.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; çözümcü, yetenekli, kararlı ve azimli bir insansınız. Elinize aldığınız işleri azminiz ve konsantrasyonunuzla başarıyla tamamlıyorsunuz. Yanlış ve doğru arasındaki ayrım, hayatınızda, işinizde ve özel hayatınızda size ayrıcalıklar sağlayacak. Bu sene, kariyer ve iş alanlarınızda şansınız çok yüksek.
Koç Burcu: Bugün arkadaşlarınızdan hayatınıza dair desteklendiğinizi bilmek güzel olacak. İşbirliğine yatkın davranışlarınız olmasına rağmen sevdiğiniz insanla bugün aynı fikirleri paylaşmayacaksınız. Özel hayatınıza daha fazla yer ayırmalısınız.
Boğa Burcu: Bugün, kalabalık ortamlarda şartlarınızı kolay oluşturacaksınız ama aklınız ailevi konulara takılı olacak. Aile hayatınızda konuştuklarınızla yaptıklarınız birbirine uymayabilir. Çevrenizdekileri çok fazla zorlamayın.
İkizler Burcu: Bugün, gezme ve değişik yerlerde bulunma arzunuz yüksek olacak. Arkadaşlarınız ve çevreniz sizi destekliyor yalnız önce sizin kendinize ve fikirlerinize inanmanız gerekiyor. Sevdiklerinizle hayatı paylaşın.
Yengeç Burcu: Bugün, ailenizin harcamaları ve parasal konularına yardım etmek kendinizi iyi hissettirebilir. Yine de kafanızdaki hesabı tutturmak kolay olmayacak. Para işlerinizde tahminlerden kaçının.
Aslan Burcu: Bugün sevdiğiniz insanla yapacağınız kısa vadeli planlar hoşunuza gidebilir. Çevrenizden faydalanmasını iyi bileceksiniz. Özel hayatınıza ve partnerinizin fikirlerine bu aralar önem vermelisiniz.
Başak Burcu: Hayatınızda her attığınız adımın karşılığını görmek isteyebilirsiniz. Fikir ayrılıkları sizi zorlayabilir. Çevrenizdeki insanlara ve ailenize karşı onarıcı ve yenileyici olmaya çalışın.
Terazi Burcu: Aşk hayatınızda veya eğlenceli yer ve ortamlarda keyfinize diyecek olmayabilir. Partnerinizden alacağınız destekle kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Sosyal ortamlarda keyfiniz aşağıya kolayca çekilebilir.
Akrep Burcu: Bugün, ev ve aile hayatınızda dinlenmek ve kendinizi adeta sığınağınızda hissetmek isteyeceksiniz. Davranışlarınızda zorlandığınız alanları gözden geçirebilir, sevdikleriniz adına önemli işleri ele alabilirsiniz.
Yay Burcu: Bugün, yakın çevrenizle, arkadaş ortamlarınızda oldukça keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Uzakta bulunan akrabalarınız bazı konuşmalarla canınızı sıkabilirler. Hayatı daha geniş algılamaya ve diğer insanların düşüncelerine önem vermelisiniz.

Oğlak Burcu: Bugün, iş hayatınızdaki oluşumları paraya dökmek ve karşılığını almak için önemli kişileri arayabilirsiniz. Yalnız henüz dereyi görmeden paçaları sıvamayın. Ortaklaşa atılacak adımlar daha çok işinize yarayacak.
Kova Burcu: Bugün, kendi alanlarınıza yöneleceğiniz, kendi isteklerinizi yerine getirmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla bakış açılarınız bir değil, ilişkilerinizde hassaslıklar oluşabilir.
Balık Burcu: Bugün canınız pek önemli işlerle uğraşmak istemezken, daha geri planda olacağınız işlerinizin peşine düşebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konuşmalar canınızı sıkmasın. Bu aralar herşeye takılıyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR