Bugün venüs başak burcuna geçecek. İlişkilerimizde 3 hafta boyunca eleştirel, mantıklı ve biraz da pratik davranabiliriz. İçimizdekileri, duygularımızı aktarmak ve karşı tarafa göstermek kolay olmayabilir. Bu dönem de eleştirmek ve kılı kırk yarmaya karşı dikkatli olmalıyız. İşimizi seveceğimiz ve yalnızca ürettiğimiz zaman mutlu olacağımız bir dönem olabilir.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; esnek, mutlu, zeki, enerjik bir insansınız. Tiyatro, sinema, taklit ve sanatsal yetenekleriniz fazla olabilir. Konsantrasyonu öğrenmeli ve bir çok işle aynı anda uğraşma isteğinizle başetmelisiniz. Bu sene, ortak para alanlarınızda şanslı etkileriniz olacak.
Koç Burcu: İş, hizmet ve sağlık alanınızda 3 hafta boyunca güzel ilişkiler, güzel etkileşimler içinde olacaksınız. Kilo alımına veya hijyen ve diyet yapmaya meyilli olabilirsiniz. İşinizi sevmeye başlıyorsunuz.
Boğa Burcu: Venüs 3 hafta boyunca aşkla, çocuklarınızla veya yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkilerinizi düzelterek, güzelleştirecek. Aşkı arayanlar, aşkı bulacaklar, çocuğunuz varsa onunla vakit geçirmekten mutluluk duyacaksınız.
İkizler Burcu: Venüs, ev, aile alanlarınızda iyi ilişkiler kurmanız için size destek verecek. Yine tadilat, dekorasyon, tamirat, boya, badana işleriniz varsa harekete geçebilirsiniz. Bu dönem içinde evinizi sevecek, daha çok vaktinizi evinize harcamak isteyeceksiniz.
Yengeç Burcu: Bu 3 haftalık dönem içinde yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde güzelliklerle karşılaşabilirsiniz. Yine iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayarla ilgili işlerinizde güzel ilişkiler içinde olacaksınız.
Aslan Burcu: Para evinize giren venüs size bu alanlarda kıyak geçmeye başlayacak. 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar için güzel bir dönem.
Başak Burcu: Venüs sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak ve sizi kendinizi yenilemek ve göstermek için harekete geçirecek. Özel ilişkilerinizde açığa çıkmayan taraflar, artık görünür hale gelmeye başlayacak.
Terazi Burcu: Bu 3 haftalık dönem içerisinde soğuk ve duygusuz hareket edebilir, ilişkilerinizde ve sosyalliğiniz de biraz geriye çekiliyor gibi bir hisse kapılabilirsiniz. Yalnızlığı ve hayatı sorgulamayı seveceksiniz.
Akrep Burcu: Venüs, sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda 3 hafta boyunca ilişkilerinizi sağlamlaştırarak ilerleyecek. Organizasyonlar, davetler, kalabalık yerler içinde olacaksınız. Arkadaşlarınızla kuracağınız ilişkiler sizi bir adım ileriye taşıyabilir.
Yay Burcu: Venüs, bugün itibarıyla sizin kariyer ve iş alanınızı aydınlatmaya başlayacak. Kendinizi işinizde göstermeyi sevecek ve göz önünde olacaksınız. Bu dönemde kariyerinizin parladığını görebilirsiniz.
Oğlak Burcu: Venüs, sizin uzak çevre, seyahat, medya, ticaret, yabancı ortaklı işler, hukuk ve eğitim alanlarınızda güzellikler yaşamanıza ve güzel ilişkiler içine girmenize neden olacak. Daha az tanıdığınız insanlarla ilişkileriniz kuvvetleniyor.
Kova Burcu: Ortaklaşa giderler ve gelirler alanlarınızda mükemmeliyetçi ve pratik yanlarınız 3 hafta boyunca ön planda olmaya başlayacak. Kredi veya borç almak için uygun bir dönem içinde olacaksınız. Partnerinizin parasal konuları öne çıkmaya başlayacak.
Balık Burcu: Venüs özel hayatınıza güzellikler taşımaya başlayabilir. İlişkinizde sorunlarınız varsa onları uygun bir şekilde masaya yatırmalısınız. Özel hayatınızda, işlerinizde insanlara karşı anlayışlı ve sıcak yaklaşımlar geliştirmeniz gerekecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR