Alışveriş için yılbaşının son gününe kalan Ceyla Aysal Kırklar, Akmerkez’deydi. Ceyla Hanım, ailesine ve yakın dostlarına yılbaşı hediyesi için alışveriş yaptığını belirtti. Alışveriş sonrası kendisini almaya gelen eşi Mehmet Kırklar ise eşinin elindeki poşetleri taşımasına yardım etti.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.