Ebru Akel-Özer Sancak çifti, önceki gün geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı. Kısa süreliğine mağazaları dolaşıp alışveriş yapan ikili, bir kafeye uğrayarak yemek yedi. Daha sonra sinemaya giden Sancak çifti, yeni vizyona girmiş olan filmlerden birini izledi.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.