Ebru Akel Sancak, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'ne gelen ünlü isimler arasındaydı. Oğlu Eren ile geldiği AVM'de ilk olarak oyun parkına giden Anne-oğul bol bol oyun oynadılar. Keyifli halleriyle dikkat çeken Anne-oğul, daha sonra birlikte yemek yediler. Yemeğin ardından oğlu Eren ile kısa bir alışveriş turu da yapan Ebru Hanım, daha sonra özel aracı ile alışveriş merkezinden ayrıldı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.