Yaz boyunca Bodrum’da tatil yapan Şebnem-Celal Çapa çifti ve yakın dostları Osman Çarmıklı, Nişantaşı’nda bir araya geldi. Bir restoranda öğle yemeği yiyen Şebnem-Celal Çapa ve Osman Çarmıklı uzun bir süre sohbet etti. Kafeden erken ayrılan yakın dostlar, yürüyerek diğer işlerini halletti.
Kamil ÖZET
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.