Eski hareketli günlerine yavaş yavaş geri dönen Nişantaşı caddeleri yine çok renkli. Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Aytek ve Gözde Şavkan çifti önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Birlikte caddede görüntülenen Şavkan çifti işlerini halletmek üzere Nişantaşı'na gelmişlerdi. Caddede gezinen Aytek Şavkan ve Gözde Şavkan beraber keyifli bir gün geçirdi. Bir diğer sokakta karşımıza çıkan Arzu Atabarut ise bir arkadaşıyla birlikte Nişantaşı'na gelmişti. Kameralarımıza selam veren Atabarut, daha sonra arkadaşıyla caddeden ayrıldı.
Hakan YAĞCI
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.