Cemiyet hayatının gözde isimlerinden Hacı ve Nazlı Sabancı çifti, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı. İş insanı Hacı Sabancı ve eşi Nazlı Sabancı özel tekneleri ile Bebek İskelesi'ne geldi. Tekneden indikleri sırada Hacı Sabancı, eşinin elini bir an olsun bırakmadı. Yaklaşık 4 aylık hamile olan ve bir kız çocuğu bekleyen Nazlı Sabancı muhabirlere "Her şey yolunda, spor yapıyorum dikkatli besleniyorum. Biz de heyecanlıyız heyecanla bekliyoruz." dedi.
Onur AYDIN
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.