Cemiyet hayatının ünlü modacıları arasında yer alan Ferruh Karakaşlı geçtiğimiz günlerde eşi Sibel Hanım ile Kanyon’da akşam yemeği yedi. Obika’da yenen akşam yemeği sonrası eşi ile başrollerini Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola’nın paylaştığı Celal ile Ceren filmini izleyen ikili daha sonra Kanyon’dan ayrıldı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.