Crate and Barrel’ın Türkiye’nin önde gelen mimar ve tasarımcıları ile gerçekleştirdiği “Picks by Pros” projesi, Ocak ayında Türk iç mimari ve mobilya tasarımının yeni kuşak temsilcilerinden Kerim Çarmıklı’yı ağırladı. Her ay farklı tarz ve uzmanlıktaki isimlerin seçimlerine yer verilen proje kapsamında, Kerim Çarmıklı’nın seçimleri geçtiğimiz gün Crate and Barrel Zorlu Center mağazasında gerçekleştirilen davet ile tanıtıldı. Çalışmalarında klasik tarzın vazgeçilmez öğelerini, modern ve teknik stillerle sentezleyen Kerim Çarmıklı’nın geleneksel ve moderni birleştiren seçimlerinde, bej ve kahverengi tonlarının öne çıktığı toprak renklerinin yanı sıra geometrik formlar dikkat çekti.
Kamil ÖZET
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.