Tekne, mega yat ve lüks yaşam dergisinin Türkiye’de yayın hayatına başlaması şerefine gerçekleştirilen davet İstanbul iş, cemiyet ve sanat dünyasını bir araya getirdi. Davete sosyete ve iş dünyasından Emre-Burcu Ziyal, Zeynep Germen, Ömer-Begüm Ballı, Ebru Karaçam ve Kerim Kuyumciyan da katıldı. Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşen davette,
yayın hayatına başlayan derginin birinci sayısı kutlandı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.