Çocuklara ve eğitime verilen önemi vurgulamak amacıyla, dün St. Regis Hotel'de ünlü sanatçı Nuri Harun Ateş'in katılımıyla bir konser düzenlendi. Yaratıcı Çocuklar Derneği Üyeleri konserden elde ettiği geliri derneğe bağışladılar.
Giriş: 18 Mayıs 2017 PerşembeYaratıcı Çocuklar Derneği yararına St. Regis Hotel'de ünlü sanatçı Nuri Harun Ateş tarafından gerçekleştirilen konser, izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü. Basına kapalı olarak gerçekleşen davete gelenler arasında Banu Tarakçıoğlu, Nilüfer Bulur, Nida Bulut ve eşi Arda Bozkurt, Meltem Demir, Seba Güceylioğlu, Neşe Gönül ve Monik İpekel vardı. Mini konserde davetliler önce kokteyl alanında bir araya gelerek sanatçı ile sohbet ettiler. Gelirinin Yaratıcı Çocuklar Derneği yararına toplandığı gecede izleyiciler unutulmaz bir gece yaşadı.
Onur AYDIN
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.