Pera Müzesi, "Jose Sancho: Erotik Doğa" ve "Çiftdüşün: Çiftgörü" sergilerini sanatseverlerle buluşturdu. Suna ve İnan Kıraç Vakfı Başkan Yardımcısı İnan Kıraç ve Suna ve İnan Kıraç Vakfı Kültür Sanat İşletmesi Genel Müdürü Özalp Birol'un ev sahipliğinde gerçekleşen iki sergiye sanat ve cemiyet dünyasından seçkin isimler katıldı. Sanatseverler farklı alandaki iki sergiyi de büyük bir beğeni ile gezdiler. Pera Müzesi, "Jose Sancho: Erotik Doğa" ve "Çiftdüşün: Çiftgörü" sergileri 6 Ağustos'a kadar Pera Müzesi'nde gezilebilecek.
Onur AYDIN
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.