TİKAD'ın iftarında bir araya geldiler

TİKAD'ın iftarında bir araya geldiler

Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD) geleneksel hale gelen iftarını Beyoğlu'ndaki Miniatürk Beltur tesislerinde verdi. İftara, başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan olmak üzere çok sayıda önemli isim katıldı.

Türkiye'de iş dünyasında kadın varlığını üçlendirmek için çalışmalarını sürdüren Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD), Beyoğlu’ndaki Miniatürk Beltur tesislerinde geleneksel iftarını verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan başta olmak üzere çok sayıda önemli ismin hazır bulunduğu iftara, Demet Sabancı Çetindoğan, Pelin Akın, Emine Kamışlı, Zehra Neşe Kavak gibi ünlü işkadınları katıldı. İftarda ayrıca Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Fener Rum Patriği Bartholomeos, eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın eşi Berna
Yılmaz, TİKAD Başkanı Nilüfer Bulut ile aralarında Ajda Pekkan, Tanju Babacan, Bülent Serttaş, Abdurrahim Albayrak gibi iş, sanat ve siyaset dünyasından birçok davetli yer aldı. Emine Erdoğan ile Nilüfer Bulut’un konuşmalarının ardından oruçlarını açan misafirler, iftar sonunda toplu fotoğraf çektirdi.