Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, bayram tatilini Bodrum'daki evinde geçirdi. Tüm ailesiyle ilk günü bayramlaşarak geçiren Terim, evinin iskelesinde gazetecileri ağırladı. Eşi Fulya Terim, kızları ve damatlarıyla vakit geçiren Fatih Bey, tüm ailesiyle poz verdi. Damatları Baran Çetin ve Volkan Bahçekapılı, torunları Yaman Çetin ve Nil Bahçekapılı ile objektiflere poz veren Terim, "Hepimize mutlu ve güzel bir bayram diliyorum. Her günümüz bayram tadında olsun, sağlıklı, huzurlu ve barış içinde güzel günler diliyorum" dedi.
Hakan YAĞCI
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.