Kadın girişimciliğinin gelişmesini desteklemek ve Türkiye'de kadının konumunun güçlendirilmesine katkıda bulunmak üzere 2002 yılında kurulan Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) 15'inci yaşını dün akşam Raffles Otel'de düzenlenen bir gala ile kutladı.
Giriş: 08 Aralık 2017 CumaTürkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER)'in 15'inci kuruluş yıldönümü düzenlenen bir gala gecesi ile kutlandı. Kamu ve özel sektör ile sivil toplum kuruluşlarının lider ve temsilcilerinin yanı sıra iş dünyasından çok sayıda kadının katıldığı gecede KAGİDER'in iş ortağı Garanti Bankası'na ve kuruluşundan bu yana görev alan başkanlarına teşekkür seremonisi düzenlendi. Gecede ayrıca 15'inci yıla özel olarak Wise TV tarafından hazırlanan belgeselin gösterimi ve gazeteci Elif Ergu'nun kaleme aldığı, "İlham Veren Kadınlar" adlı kitabın tanıtımı yapıldı. Gala akşamının açılışında bir konuşma yapan KAGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Sanem Oktar derneğin 300’e yakın üyesine özveri ve şevkle yaptıkları çalışmalar, paydaşlarına ise verdikleri güçlü destek nedeni ile teşekkür etti.
Onur AYDIN
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.