Türkiye'nin ilk kadın seramik sanatçısı Füreya Koral anısına tasarlanan Mehry Mu Loves Füreya Koleksiyonu, Güneş Mutlu Mavituncalılar ve Sara Koral Aykar'ın ev sahipliğinde Beymen Zorlu’da tanıtıldı. Davete Ümit Boyner, Ayşegül Dinçkök, Rezzan Benardete, Ayşe Boyner, Selin Tara, Selin Denizli, Ezgi İçel Apa, Azer Polat gibi cemiyet ve moda hayatından değerli isimler katıldı. Seramik kuşların, etnik detaylar ve zarif çizgilerle buluştuğu çanta koleksiyonu, davetlilerin beğenisini kazandı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.