Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrolde oynadığı, senaryosunu Gupse Özay’ın yazdığı yönetmenliğini Onur Bilgetay üstlendiği Eltilerin Savaşı filminin galası Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirildi. Galaya filmin oyuncu kadrosunun yanı sıra iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldı. Yasemin Kamhi, Güliz Onursal, Mert-İdil Fırat, Aslı Ekşioğlu, Reyhan İpekel galaya katılan isimler arasındaydı. Filmi izleyen davetliler gösterimin ardından oyuncuları alkış yağmuruna tuttular.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.