Ege'nin masmavi koylarından Türkbükü'nde bulunan Mavi Suite Otel’de hafta sonu Mantı ve Döner partisi gerçekleşti. Mavi Otel işletmecisi Cemal Yarar ve eşi Şenay Yarar'ın ev sahipliğiğnde cumartesi günü döner, pazar günü ise mantı partisi vardı. Çiftin çaldığı çanla başlayan lezzet şenliği hafta sonu boyunca devam etti. Cemal Yarar misafirlere kendi elleriyle hazırladığı mantı ve döner misafirler tarafından çok beğenildi. Haftasonu boyunca gelenekselleşen Türk yemekleri günlerine Kerem Dürüst, Sinan Vardar, Mete Vardar, Garo Nişan ve Sait Yılmaz gibi tanınmış simalar katıldılar.
Onur AYDIN
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.