Gerçekleştirdiği başarılı projelerle beğeni toplayan Başarım Sensin Derneği bu kez depremzede üniversiteli gençlerin eğitimine destek vermek için bir iftar yemeği düzenlendi. Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel’de düzenlenen iftar yemeğinde iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok isim bir araya geldi. Depremden etkilenen üniversiteli gençlerin eğitimine destek olmak amacıyla düzenlenen iftar yemeğinde Başarım Sensin Derneği Başkanı Şule Argüder başta olmak üzere; Özge Sander, Elif İnci Aras, Meral Kosif, Melis Sander ve Ayfer Toprak gibi isimler yer aldı.
Onur AYDIN
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.