İşadamı Ali Çarmıklı ile Sibel Çarmıklı’nın kızları Ceylan Çarmıklı, bir yıl önce ortak arkadaşları sayesinde tanıştığı işadamı Timur Pekün ile hayatını birleştirdi. Düğün töreni için tanıştıkları yer olan Bodrum Flamm Beach Otel’i tercih eden çiftin mutluluğuna, İstanbul’dan gelen çok sayıda yakın dostu ortak oldu. İş ve cemiyet hayatının katılımıyla gerçekleşen Bitter Dergisi’nin görüntülediği düğün töreninde, eğlence gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Elif Mısırlı imzalı gelinliğiyle Ceylan Çarmıklı’ya, damat Timur Pekün, beyaz bir smokinle eşlik etti. Düğün töreninden sonra birkaç gün Bodrum’da kalan genç çift, balayı için Bozburun’a gitti.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.