Ankara'da alışveriş şenliği

Ankara'da alışveriş şenliği

İstanbul'da düzenlediği yardım etkinlikleriyle ismini duyuran Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP), Ankara iş ve cemiyet hayatının ünlü simalarıyla buluştu.

Emel Yıldırım, Esra İnceefe, Aslı Şen, Fulya Gündoğdu ve Ayfer Toprak gibi 50'yi aşkın ünlü isim ve markanın katıldığı BİKAP Alışveriş ve Eğlence Şenliği, Ankara'da büyük ilgi gördü. Gün boyu devam eden festivale yaklaşık 2 bin kişi katılırken, kapı girişinden elde edilen gelirin tamamı Nil Eğitim ve Yardımlaşma Derneği’ne (NEYAD) aktarıldı. Kermese ayrıca AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili ve NEYAD kurucu üyelerinden Mihrimah Belma Satır da katılarak stantları gezdi.

KIZ ÇOCUKLARININ EĞİTİMİ İÇİN HARCANACAK

Cemiyet, iş ve siyaset alanında çok sayıda önemli ismi  ağırlayan festival sabah saatlerinde başladı. Açılan stantlarda modadan kişisel bakıma, ev dekorasyon ürünlerinden yiyeceğe kadar birçok ürün ziyaretçilerle buluştu. Etkinlikte kapı girişlerinde elde edilen tüm gelir ise Nil Eğitim ve Yardımlaşma Derneği’ne (NEYAD) bağışlandı. Gelirin tamamı maddi yeterlilikleri olmayan kız çocuklarının eğitim masrafları için kullanılacak.