İlham veren kadınlar

İlham veren kadınlar

İş dünyasında başarılı grafiği ile hep yükselen ve hemcinslerine örnek olan sosyetenin ünlü hanımları, başarılarının keyfini sürmeye devam ediyor.

Arzu Sabancı

Moda otoriteleri tarafından giyim tarzı çok beğenilen Arzu Sabancı, İtalyan moda markası Pinko'yu yıllar önce Türkiye'ye getirdi. Türkiye'deki moda markalarına da zaman zaman koleksiyon hazırlayan Sabancı, tasarımcılıkta ne kadar başarılı olduğunu herkese kanıtladı.

Melisa Mutlu-Fulya Özkanca

Asuman Tokgöz'ün kızları Melisa Mutlu ile kardeşi Fulya Özkanca, Attract markalarıyla ev dekorasyon ürünlerinde ne kadar iddialı olduklarını bir kez daha gösterdiler. Dekoratif obje ve aksesuvarlar tasarlayan kardeşler, tarz olarak sanatsal, maskülen, feminen çizgiler taşıyan tasarımlar üretiyorlar.

Elif Dürüst-Şirin Yalçın

Elif Dürüst ile Şirin Yalçın, kurdukları markalarıyla Bodrum ve İstanbul’da hizmet veriyor. Yalçın Sirmaison, Dürüst ise Altıncı
Cadde ile dekorasyon ürünleri ve sofra takımlarının yer aldığı mağazalarıyla kadınların gönlünü fethediyor.

Derin Mermerci Aydın

İkiz kızları Lal ve Mila'yı büyüten Derin Mermerci Aydın, kendi tercihlerini ve hayat tarzını yansıttığı bir internet sitesi kurarak sanal dünyada kendini kanıtladı. Moda, sanat, çocuk, sağlık, söyleşi bölümleriyle yayın yapan internet sitesi Derin Mermerci'nin gözbebeği.