İpekyol Yönetim Kurulu Üyesi Nejdet Ayaydın, yeni yıla ailesiyle Beşiktaş’taki Four Seasons Otel'de girdi. Nejdet Bey, eşi Emel Hanım kızı Yağmur ve oğlu Doruk'la yeni yıl yemeği yedi. Feryal Gülman, Dalia Garih, Yalçın-Neslihan Sabancı çifti, yılbaşını Monako’da geçirdi. Kaldıkları otelde bir araya gelen kadınlar, yeni yıla girmeden önce objektiflere birlikte poz verdi. Ender Mermerci, Heves Ekinci ve Atıl Kutoğlu, bu sene yeni yılı birlikte karşıladı. Üçlü, Park Şamdan'daki kutlamalara katılarak 2018'e keyifli bir başlangıç yaptı. Gözde-Sencer Can çifti, ikiz kızlarıyla aile yemeği yedi. Masal prenseslerini andıran kostümleriyle çok tatlı görünen ikizler, herkese 'İyi seneler' diledi. Yeni yıla Antalya'da giren Serap Tibuk'un yanında oğlu Murat Tibuk da vardı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.