Deniz âşıkları...

Deniz âşıkları...

Denizsiz yaşayamayan, hayatın her noktasında denize koşup giden iş ve cemiyet dünyasının ünlü isimlerini sizler için mercek altına aldık.

Ali Şen

Fenerbahçe'nin efsanevi başkanı Ali Şen, denizle iç içe yaşamayı sevenlerden. Yıllar önce Bodrum'a yerleşen Şen, su sporlarına ve dalmaya meraklı.

Ralf Tezman

Dünyaca ünlü lüks teknelerin Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Ralf Tezman, yaz olunca soluğu teknesinde alıyor. Zaman zaman karaya ayak basan Tezman, genelde Bodrum’un mavi sularına teknesini demirliyor.

Adnan Polat

Lüks teknesiyle Ege'nin mavi sularına demirleyen işadamı Adnan Polat için deniz sevdası bir başka.  Ailesi ve dostlarıyla güvertede oturarak sohbet eden Polat'ın yaz aylarındaki adresi teknesi.

Serdar Bilgili

Teknelere merakıyla bilinen Serdar Bilgili'nin yaz aylarında ikameti belli. 4 milyon Euro'luk yatı Extreme ile denize açılan Bilgili, soluğu Bodrum'da alıyor.

Akın Öngör

Eski Garanti Bankası Genel Müdürü Akın Öngör, emekli olduktan sonra kendini gezmeye adadı. Hobi olarak bağ ve şarap işine giren Öngör, Manisa Akhisar’da yaşıyor. Yazın Bodrum'a giden Öngör çifti, günlerinin çoğunu denizde geçiriyor.