2011 yılından bu yana erken doğan bebeklerin ölümlerine engel olmayı amaçlayan ve üç ayrı ilde yeni doğan üniteleri açan Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği (Erdoder) projelerine kaynak sağlamak için şık bir alışveriş etkinliği düzenledi.
Giriş: 27 Ekim 2018 CumartesiEtkinliğe iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından birçok ünlü isim katılırken, etkinlik Erdoder Başkanı Canan Göztepe ve Erdoder Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşti. Canan Göztepe stantları tek tek dolaşarak hem destekleri için teşekkür etti hem de iyi satışlar diledi. Zorlu Raffles Hotel’de düzenlenen alışveriş şenliğine birçok ünlü marka da stant açarak destek verdi. Kermesteki satışlardan elde edilen gelir de ihtiyacı olan devlet hastanelerinde yeni doğan yoğun bakım üniteleri açılması adına Erdoder’e bağışlandı.
Hakan YAĞCI
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.