Havaların ısınmasıyla kendilerini caddelere atan cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Emir Sarıgül, Şirin Yalçın ve Gül Dürüst sıcak havanın keyfini Nişantaşı'nda çıkardı. Şirin Yalçın, caddede gezinirken Gül Dürüst'te arkadaşlarıyla koyu bir sohbet içinde objektiflerimize yansıdı. Galatasaray eski Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Emir Sarıgül ise hızlı adımlarla randevusuna yetişmeye çalışıyordu.
Hakan YAĞCI
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.