Bu aralar evinde vakit geçiren ve zorunlu olmadıkça evden çıkmayan Şirin Yalçın, dün sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı. Boğaz'da çekilen bir fotoğrafın altına Özdemi Asaf'ın dizeleriyle süsleyen Şirin Hanım, ''Sonra çekildim bir kenara, seyrettim olanı biteni. Baktım, kimde ben ne kadarım, kim bende ne kadar kalmış' diyerek Özdemir Asaf'ı bir kez daha andı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.