Covid 19 sebebiyle işsiz kalan ya da maddi anlamda zorluk çeken ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan Meltem Demir, sosyal medya hesabından iyilik hareketi başlattı. Kuru erzak yardımının yanı sıra tekerlekli sandalye ve daha birçok konuda insanlara yardımcı olmaya çalışan Meltem Demir, Instagram hesabından herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini söyledi.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.