Pandemi dolayısıyla uzun süredir yüz yüze eğitime ara vermesi sebebiyle öğrenciler okullarını çok özledi. Dün itibariyle yeni eğitim öğretim yılı başladı. Online eğitime son veren minikler, okulun yolunu tuttu. İş ve cemiyet dünyasından ünlü isimler de dün çocuklarının bu mutluluğuna ortak oldu. İzzet-Didem Antebi, Hikmet-Alpin Albayrak ve daha birçok çift çocuklarını okula uğurladı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.