Akkök Holding Yönetim Kurulu Üyesi, Raif Dinçkök önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. Yoğun iş temposuna kısa bir ara veren Dinçkök AVM'de bir kahve aldıktan sonra dışarıya çıktı. İş insanı Erol Gönül'de Avm'deydi. Dostlarıyla yemek yiyen gönül daha sonra alışveriş merkezinden yalnız ayrıldı.
Ferit TUĞLUK
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.