Genç iş insanı Can Hakko ve Deniz Hakko, evliliklerinin 1. yılını kutladılar. Geçtiğimiz ay bebeklerini kucaklarına alan genç çift, oğulları Leo Cem ile anne ve baba olmanın heyecanını yaşadılar. Mutlu evliliklerinde 1. yılı dolduran romantik çiftten Deniz Hanım, yıldönümlerini sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla kutladı. Deniz Hakko, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımına; "1. yaşın kutlu olsun Canino, seninle hayatı seviyorum" notunu düştü. Deniz Aktaş'ın paylaşımı takipçileri tarafından beğenildi.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.