Türkiye İş Kadınları Derneği, Cumhuriyetimizin 100. Yılı'nı büyük bir coşkuyla kutladı. Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Nilüfer Bulut, Hediye Güral Gür, Zehra Neşe Kavak ve Demet Sabancı Çetindoğan gibi isimler, Pera Palace’ta düzenlenen kutlama davetine katılan isimlerden oldular. 100. yıla özel hazırlanan pastayı kesen dernek üyeleri, hep birlikte fotoğraf çektirdiler.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.